Skocz do zawartości

portfolio


bezio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

O maryjo - pisze się RZetelny.

Jeżeli masz słabe nerwy, to nawet nie czytaj dalej... bo mam zamiar cie objechać...

Ale po kolei - zaczne od strony graficznej, bo w końcu o tym te forum: dobór kolorów więcej niż okropny (fioletowa żarówa vs zielona żarówa - fuj), jakieś cementowe tło pod tekstem tez nie wygląda ciekawie. Czcionka (ta na tekscie, w menu i banerze jest spoko) ma nieciekawy krój i za mały kerning, przez co jest niezbyt czytelna.

Teraz strona merytorzyczna:

RZetelny pisze się przez RZ, ale o tym już było, nie pisz, że masz 16 lat, bo to oznacza, że nie możesz prowadzić działalności gosp., czyli robisz na czarno, co nie wszystkim może się spodobać, poza tym żaden poważny klient nie będzie chciał robić interesów z gównażerią (bez obrazy, sam mam tylko 19), poza tym jakiego 16-sto latka stać na PS CS ?

Po co piszesz, że owielbiasz matme i geografie - kogo to interesuje, jak już piszesz o swoich zainteresowaniach, niech będzie to coś związanego z grafiką (np fotografia albo malowanie), nie pisz też, że grafiką interesujesz się 6 miesięcy, bo to oznacza brak doświadczenia.

Kolejna sprawa to zdanie "dostaniecie Państwo prace, najlepsze jakie tylko mogę zaoferować" - nie dość, że stylistycznie zdanie to leży, to pokazujesz swój brak umiejętności, pewności sie i pewności tego, że poradzisz sobie z zadaniem, zrzucasz z siebie odpowiedzialność jeśli coś byś spieprzył - czyli po krótce: jesteś niepewny.

No i sprawa ostatnia: Bezio Design nie brzmi za poważnie, ale ale tu to się już czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie kiszka. Jak streaker napisał.

 

I co to znaczy Lost design?

Dodatkowo to menu? MENU : GALERIA : KONTAKT : O SOBIE

co znajduje się pod klawiszem menu?

Dodatkowo piszesz że pracujesz w PS ale co z tego?

 

Jak spytasz grafika co robi to usłyszysz: Jestem Modelażem 3d. Jestem rysownikiem, ilustratorem, teksturatorem. a nie pracuję w Photoshopie. pracuję w 3dstudio. bo to gówno znaczy.

 

Tak więc przedewszystkim napisz czym się zajmujesz bo grafika to dość obszerny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności