Skocz do zawartości

kuchnia na konkus mebli


jefim

Rekomendowane odpowiedzi

projekt przechodził wiele koncepcji powróciłem jednak do pierwszego pomysłu w końcu kuchnia przede wszystkim ma być funkcjonalna. Meble składają się z elementów które da się łączyć w różny sposób. Kolorystyke i render powierzyłem kumplowi :)

7777777wh9.th.jpg

akl9.th.jpg

hhhhhhhhhiv4.th.jpg

hhhhhhhhhjf5.th.jpg

ylq5.th.jpg

hgmlhci7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli to miała byc prezentacja mebla, to niestety, ale nie udało się. Wizka kuchni ładna, ale jest tu tak dużo bibelotów i niepotrzebnego ustrojstwa burzącego odbiór mebli, że nie można sie na nich skupić :)

 

Co do mebli..jak dla mnie za duzo materiałów (kolorów) masz drewno, czerwień, biel no i mleczne szkło. Mnie osobiście najbardziej razi biały blat, imho w ogóle nie pasuje. Jesli moge cos zasugerować, to elementy gdzie jest zlew, starał bym sie zrobic tak jak wyspe (bo jest ciekawa), tyle, ze zabudowaną (szufladami no i zaślepka odpływu zlewu).

 

Btw: świetny patent z tekturowym człowieczkiem :D Moge skorzystać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent na człowieczka proszę bardzo: archicdowski element biblioteczny wystarczy go tylko stropem obrysować (moge nawet udostępnić). Jak już wcześniej wspomniałem kolorystykę powierzyłem kumplowi gdyż jestem urbanistą nie wnętrzażem i nestety połączenia kolorów to dla mnie czrna magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zupełnie nie rozumiem co się dzieje w narożniku pod zlewem na przedostatnim obrazku.

Skąd te przerwy i dlaczego te poziomy są na różnych wysokościach.

2. Uchwyty... są nieładne.

 

Nie znaw warunkow konkursu wiec wez na to poprawkę ;)

 

Polecam WWW.DESIGNBOOM.COM ,warto przestudiowac niektóre pomysły konkursowe i wyciągnąć wnioski dla siebie, zarówno co do samego podejscia do projektowania, jak i przedstawiania pomysłu.

 

Pozdrawiam i... wytrwania w nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od siebie tylko tyle, że za ciemno i mdło. Trochę też jakby przybrudzone, ale to przez ziarno i wspomniane niedoświetlenie. Prezentacja po prostu leży, w resztę nie wnikam, bo sam również wnętrzami się nie zajmuję, pozdr!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie mogę patrzeć na to samo...

Jak ma być "nowocześnie" to zaraz wszyscy robią zaokrąglone narożniki!!!

NUUUDA!!!! Zaczęło się 10 lat temu i tak już zostało.

A kto to będzie produkował? Takie pomysły trzeba uzasadniać projektowo żeby było opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności