Jump to content

materiały vray w maxwellu


Guest muria
 Share

Recommended Posts

Jak to się dzieje, że materiały vray nałożone na obiekty z Evermotion Arch Models są poprawnie (lub całkiem poprawnie) odwzorowywane w Maxwellu??

Link to comment
Share on other sites

a nie możesz napisać z której to płyty scena ? u mnie z archinteriors vol.4 są inne objawy ... wywala komunikaty że nie może przetłumaczyć materiałów i 95% renderuje na czarno

1.renderujesz z maxa ? jeżeli tak to jaką masz wersję pluginu? 1.077 ?

2. którą masz wersję maxwella ? 1.1 ?

Link to comment
Share on other sites

ej kurde, te materiały sa naprawdę dobrze odwzorowywane. zmieniłem tą skóre na materiał z galerii maxwella. i się okazało, że praktycznie jest identyczny. a jak umieściłem na scenie jeszcze lampę z "charakterystycznego" metalu, to została odwzorowana rewelacyjnie. jak będę miał czas to poszperam na forum maxwella czy przypadkiem nie ma czegoś na ten temat. a może ktoś inny ruszy zad z ciekawości. bo człowiek z natury jest ciekawy. ale i leniwy :)

Link to comment
Share on other sites

ja szperałem , ale nic nie znalazłem na ten temat.

mój maxwell nadal odmawia współpracy z materiałami vray.

 

p.s. szperajac za tymi materiałami dokopałem się do postu kurta-hectica z tego forum jak narobił polakom wsi i obciachu, kiły i padaki na maxwell forum ;) poszperajcie, cały kurt , żenuła!

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednym słowem dobrze hindus będzie wtedy, kiedy zamiast materiałów v-raya będę miał czarne plamy?? I tak nie używam tych materiałów, bo nie wiem czy fizycznie dobre, a tylko mam wrażenie, że może w maxwellu dodali jakiś konwenter tych materiałów czy co. I fajnie, że nie mam czarnych plam! Ale widocznie coś źle robię bo nie mam :)

Link to comment
Share on other sites

heh... ja tez mam podobne objawy jak zdeno ale to chyba normalne;)

 

muria - ale na tym Twoim renderze materiały nie są zbyt realistyczne, więc lepiej robić normalne maxwellowskie materiały :*

 

ehh.. patry... obys i ty takie rendery robił...

Link to comment
Share on other sites

ej już wiem o co cho jak pyknąłem próbnikiem na głośnik to sięokazało, że materiał jest standard o dziwo. a te to już maxwell umie przerobić. jak oddam już projekt to się pobawię jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy