Skocz do zawartości

materiały vray w maxwellu


Gość muria

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to się dzieje, że materiały vray nałożone na obiekty z Evermotion Arch Models są poprawnie (lub całkiem poprawnie) odwzorowywane w Maxwellu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a nie możesz napisać z której to płyty scena ? u mnie z archinteriors vol.4 są inne objawy ... wywala komunikaty że nie może przetłumaczyć materiałów i 95% renderuje na czarno

1.renderujesz z maxa ? jeżeli tak to jaką masz wersję pluginu? 1.077 ?

2. którą masz wersję maxwella ? 1.1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kurde, te materiały sa naprawdę dobrze odwzorowywane. zmieniłem tą skóre na materiał z galerii maxwella. i się okazało, że praktycznie jest identyczny. a jak umieściłem na scenie jeszcze lampę z "charakterystycznego" metalu, to została odwzorowana rewelacyjnie. jak będę miał czas to poszperam na forum maxwella czy przypadkiem nie ma czegoś na ten temat. a może ktoś inny ruszy zad z ciekawości. bo człowiek z natury jest ciekawy. ale i leniwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szperałem , ale nic nie znalazłem na ten temat.

mój maxwell nadal odmawia współpracy z materiałami vray.

 

p.s. szperajac za tymi materiałami dokopałem się do postu kurta-hectica z tego forum jak narobił polakom wsi i obciachu, kiły i padaki na maxwell forum ;) poszperajcie, cały kurt , żenuła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem dobrze hindus będzie wtedy, kiedy zamiast materiałów v-raya będę miał czarne plamy?? I tak nie używam tych materiałów, bo nie wiem czy fizycznie dobre, a tylko mam wrażenie, że może w maxwellu dodali jakiś konwenter tych materiałów czy co. I fajnie, że nie mam czarnych plam! Ale widocznie coś źle robię bo nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... ja tez mam podobne objawy jak zdeno ale to chyba normalne;)

 

muria - ale na tym Twoim renderze materiały nie są zbyt realistyczne, więc lepiej robić normalne maxwellowskie materiały :*

 

ehh.. patry... obys i ty takie rendery robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej już wiem o co cho jak pyknąłem próbnikiem na głośnik to sięokazało, że materiał jest standard o dziwo. a te to już maxwell umie przerobić. jak oddam już projekt to się pobawię jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności