Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Samolot


tusk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hertzlich willkomen jak to mówią w na zachodzie:) Hyh...projekt ciekawy i wykonanie tez calkiem fajne.Rada BigBena o podwoziu wydaje się być słusszna.Co do uwag ode mnie to od razu widać że te stateczniki wokółsilników sa za chude.Musisz je pogrubićbo na niektorych renderach wyglądają jak wstążeczki albo coś w ten deseń.To tyle ode mnie narazie-Pracuj dalej!:)

EDIT:

jak się teraz jeszcze raz popatrzyłem to widać mocną dysproporcje między rozpiętością skrzydeł a kadłubem....wygląda nie co jak szybowiec, nie odrzutowiec.Wyciągnij też bardziej ster pionowy na ogonie i dodaj zdecydowanie więcej chamferów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak specjalnie zrobiłeś, ale samoloty raczej mają skrzydła odchylone do tyłu... :) __________________

Z tego co wiem to istniej również samoloty ze skrzydłami w strone kabiny. Ale one są bardzo wąskie, jak jamniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile korzystasz z Maxa (nie wiem jak jest w innych programach) to Chamfer to po prostu wyostrzenie zalamania lub krawędzi.Po prostu tworzy dwie linie zamiast jednej którą chamferujesz i to owocuje wyrazniejszym załamaniem w MeshSmooth

 

Korzystam z Cinema 4D pradwopodobnie tam nazywa sie to Waga HYPERNurbs ale niezbyt mi to wychodzi dlatego takie efekty. Muszę nad tym popracować.

Dzieki za wytlumaczenia zawsze to do przodu z wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności