Skocz do zawartości

jak importować coś z illustratora? :(


konklon

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. mam mało czasu dlatego piszę. proszę was serdecznie o pomoc.

muszę zrobić napisy takie jak są na początku w star wars. problem w tym, że jakoś nie mogę zaimportować ich zrobionych w illustratorze chociaż niby powinien importować. pisze mi, że line in exceeds (przewyzsza) 255 characters. nie mogę dojść co muszę zmienić i gdzie żeby napisy weszły oraz grafika z nich zrobiona w illustratorze. bardzo proszę o pomoc, bo pisać w 3d maxie odpada- mają być jakieś ramki itp.

mam 3d max 6.

z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niestety mam jedynie jeszcze flasha a programów do animacji. kiedyś udało mi się ładnie zrobić takie lecące pochylone napisy w 3d max ale wtedy pisałem w 3d maxie tekst teraz muszę zaimportować go w postaci wektorów illustratora. jeśli to się uda to pójdzie może ok. jak to mogę zrobić skoro mi pisze to co pisałem?

 

wgrałem ten program combustion- ale jak tu dać napisy pod kątem?

 

mógłby ktoś napisać czemu nie chce mi się zaimportować plik do 3d max studia? bardzo ważne dla mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było ale i tak zapisał w 49 klatkach. jeszcze jedna dziwna sprawa- nie ma opcji żeby zapisywać ten projekt co jakiś czas bo jak coś się zepsuje to wszystko od nowa. save as nieaktywne moze dlatego ze to demo.... . dlatego wolałem zrobić to w 3d max chociaż on by strasznie długo to konwertował....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem pytanie to samo. jak zaimportować coś z ilustratora .... musze to zrobić w 3d max bo demo tego programu jak się robi rendering zostawia czerwony krzyżyk na środku ekranu... :(

 

moze sproboj rozbic text na krzywe w AI i potem albo zapisz jako najniższą wersję .AI jaką możesz i sproboj zaimportować plik do maxa albo sproboj wyexportowac z ilustratora jkao plik .dwg lub dxf i ten sproboj zaimportowac do maxa .. moze sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś boba genialny. udało sie z dwg. ale mam inny zapewne bardzo

błachy problem jednak dla mnie ogromny- kiedy chce sobie choćby podgląd zrobić i wyrenderować kilka klatek pisze mi przed renderingiem że nie mam assigned file- i wychodzi czarne tło i nic poza tym. co trzeba zrobić, żeby były napisy które ja widzę i w klipie renderowanym? poza tym jak importuje te napisy to nie mają wypełnienia podobnie jak napisy zrobione przeze mnie w 3d maxie. wybacz ale jestem w tym programie drugi raz w życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem jak wypełnić obiekty- tekst napisany w 3d max? bo widzę tylko obwiednie a jak renderuje nic nie widzę.... :(

 

moze naloz modyfikator extrude?

sprawdz czy splajny sa pozamykane? maja polaczone wierzcholki itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konklon: zmien nazwe watku i zapoznaj sie z REGULAMINEM FORUM oraz zasadami dzialu w którym stworzyles watek.

 

Aby dokonac zmiany nazwy watku nalezy wyedytowac pierwszego posta i tam dokonac odpowiednich zmian.

 

Temat powinien jednoznacznie określać istotę problemu. Ni piszemy: proste pytanie tylko czego problem dotyczy!

 

W przypadku braku jakiejkolwiek reakcji watek zostanie usuniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konklon: słuchaj Piotrka

potrzebujesz programik do postprodukcji, robienie tego w maxie jest jak wybieranie podróży przez pół europy autokarem miast samolotem // oczywiście pod względem praktycznym

jak Piotrek powiedział: after effects; combustiona nie miałem okazyji obadać, ale w afterku się takie rzeczy od kopa robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konklon, jak już robisz to w maxie, to przed ewzystkim zamień napis na editable poly (prawym klawiszem klikasz na obiekcie/wyskakuje menu podręczne/convert to/editable poly), następnie w opcjach renderingu ustawiasz gdzie chcesz to zapisać, oraz ustawiasz, ze chcesz wyrenderować nie single frame, tylko all, lub od klatki x do y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz corela to mozesz z niego wyeksportowac wektory jako format illustratora lub tez z normalnego illustratora zapisac w formacie dla illustrator wersja 6 ... wyzszych wersji mi nie wczytywalo a takto bardzo ladnie mi wszystko wskakuje ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności