Skocz do zawartości

Postać 3D: SMOK


Dragon Heart

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wprowadze małą poprawkę całe ciało + nogi aż do kostek są z blueprinta. ręce i stopy robiłem z głowy. Nie mogłem znaleźć żadnych dobrych referek. Czekam na dalcze komentaże. Sprubuje wziąć się w garść i coś z tym zrobić ale jak narazie to mi to nie wychodzi a szkoda. Ale nie będe się poddawał!!! A to jest najważniejsze, przecież człowiek uczy się na błędach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie żebym był natretny albo cuś ale mógłbyś dokładnie określić co jest brzydkie albo nieproporcjonalne w tym modelu?? prosze!(tylko nie pisz że wszystko) Jestem napalony na tego smoka bo on miał być głównym bohaterem mojej animacji. A tu mi nic nie wychodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michlord
Tylko nie wiem czy zacząć go robić z głowy czy szperac i szukać referek.

Oczywiście, że z refek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wychodzi CI bo to pierwszy smok, bog tez najpierw stworzyl gline zanim zabral sie za lepienie...

 

musisz zrobic stado smokow, znaim opanuejsz rzemioslo na tyle zeby wychodzily CI cale smoki dobrze...

 

gubisz proporcje, masz strasznie zroznicowany detal, strasznie zroznicowana jakosc na modelu... to sie kupy po prostu nei trzyma... a jakbys probowal to znaimwoac to bys sie poplakal dopiero... zacznij od prostrzego czegos... zacznij od pdolozenia sobie szkieletu smoka (z jakiegos gotowego presetu do animacji) i obuduj to smkiem wlasnego pomyslu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbys probowal to znaimwoac to bys sie poplakal dopiero... zacznij od prostrzego czegos... ...

 

Już sobie popłakałem bo jak jak podłączyłem go do szkieletu do komp tak mi zaczął zarywac że masakra.

 

ma ktoś może dobre referki smoka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności