Skocz do zawartości

prośba o rade - layout


fred_000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam za zadanie zrobic bardzo prosta stronke jednoosobowej kancelarii adwokackiej. Stronka ma byc prosta i bedzie zawierac niewiele tekstu, jakis kontakt, o kancelarii, czym sie zajmuja i tyle. Bez wodotryskow.

Prosze o rady i krytyczne uwagi na temat dolaczonych szablonikow:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drugi leci do kosza.

a w pierwszym

weź wywal tę czerwoną kropkę po prawej.

 

Masz za dużo wolnego miejsca. skoro mówiesz że nie masz za dużo tekstu to musisz to jakoś sfakeować. albo fizycznie zredukować obaszar aktywny strony. jakiś ładny deseń na tło i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za pierwszym, ale:

-wywal tą czerwoną krope jak Lis mówi

- pomyślal bym o stonowaniu tych zielonych kresek, zobacz jak to bedzie wyglądać z miejszym nasyceniem koloru.

- jak mozesz to wrzuć obrazek w png, bo teraz nie wiem czy niektore rzeczy są rozmazane przez kompresje jpg, czy dlatego ze takimi je zrobiłeś

- i stopka jakos sie tak nie specjalnie komponuje

 

ogolnie ok, ale moge byc stronniczy, lubie zielen i szarość :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W minimalistycznych pomyśl o typografii, tam gdzie nie ma mozliwosci wstawienia wielu grafik itp. Wg mnie w naglowku mozna sie popisać jakimiś ciekawym/stylowym fontem (mam tu na mysli cos korporacyjno ascetycznego w tym wypadku). A jak robisz na zamowienie to tak czy siak trzeba czekac na klienta, on zwykle i tak spapra caly dezajn zdaniem "a ja chce tu różową ciapke, bo tak" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgione, a na jaka?

 

a klientowi juz wyslalam, takze zobaczymy... moze zgodzi sie na projekt jak potulna owieczka, a moze przewroci wszystko do gory nogami, a na deser rozowa ciapke sobie zazyczy na srodku :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem jakie foto, myslalam nad tym,szukalam jakichs fotek sytuacji, ludzi, symboli ale nic mi w rezulatcie nie pasowalo. Siadajac do tego, mowiac wybujale, projektu, nie mialam zbyt wielu skojarzen z tematem. Jakos mi nie lezy. Na tym etapie zdam sie na klienta, tak jak radzicie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności