Skocz do zawartości

Animacja z Projector


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE! mam poważny problem i potrzebuje go szybko rozwiązać :( Zrobiłem projektor który wyświetla zdjęcia na ścianie, po nich, ma wyświetlić animacje. Wszystkie zdjęcia i ta animacje wykładam do projector mapa. Wszysko idzie ładnie ale... animacja ma zacząć "iść" gdzieś w 2giej minucie dopiero, od porządanego czasu daje MULTIPLIER na 1 czyli wlączam to swiatlo ale animacja, zaczeła sie już dużo wcześniej :( CZYLI... jak zrobić żeby moja animacja zaczynała sie tam gdzie ja chce? :|

 

Prosze o pomoc!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie jestem pewnien tego co zaraz napisze ale jako ze ci sie spieszy a ja nie mam max'a przed soba to i tak napisze :)

 

w opcjach materialu Standard (zakladam ze takiego uzywasz) jest zakladka Dynamic Properties i tam powinny byc opcje dzieki ktorym mozna kontrolowac FPS i od kiedy ma zaczac animowac mapy.

musisz zaladowac mape to swiatla przez instance z material editora a pozniej zmieniaj parametry w MatEditor.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ze to sprawdzona informacja, ale poprawcie mnie jak się myle... Wkaldam moją ANIMACJE (AVI!!) jako diffuse?? Potem patrze sobie do tego dynamic propertis :) a tam sa tylko 3 suwaki od: Bounce coś tam, Static Friction i sliding Friction... to to? I które tu słuzy do czego? :( Mozecie mi to troszku wyoślić? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zerknąłem sobie do Track View i nie moge chyba znaleźć tego o czym pisałeś, znalazłaem mój materiał, rozwinałem kolejno Maps->Diffuse ale ta opcja jest nieedytowalna :( a jak rozwine ją dalej to już mam Offset i Blury i inne... nie moge znaleźć jakby ON/Off :9

 

Politujcie sie jeszcze trochu nade mną i pomóżcie plz :(

 

P.S. wlasnie pogrzebałem w DOPE SHEET i znalazłem tam CZAS niby, ustawiłem czas dla DIFFUSE ale to nie przyniosło skutku, niby ma swój zakres, ale animacja idzie se jak szła... :( Jak moge tam wmontować ani,macje jeszcze jakoś!? Albo mzoę coś źle robie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności