Jump to content

Animacja3d : Agent Vs Agent


ceest

Recommended Posts

Witam, szkoda że agenci tacy sami bo jak dodasz inne ujęcia to będzie można się pogubić może niech jeden ma białą marynarkę, jakieś włosy?? Agent po prawej kończy ujęcie w powietrzu, gdy skacze na nogę, przed kopniakiem jest jakiś taki dziwny "przeskok" i coś się dzieje z jego spodniami w kroku. Ale ogólnie wrażenia pozytywne :)

 

Pozdrawiam,

Alek

Link to comment
Share on other sites

1. Kopniak mało płynny: agent nie może się zatrzymać ani na chwile zwłaszcza jeśli stoi tyłem do przeciwnika, bo walka szybko skończyłaby się w parterze => usuń tą pauzę przy obocie.

 

2. Nieważne co kopiesz, ręka zawsze powinna ułożyć się trochę inaczej. Wyprostuj lewą łapę, niech "idzie" za nogą. Tu dobrze widać ustawienie rąk http://www.mairie-bosc-le-hard.fr/images/karate/karate_11.jpg

albo sam kopnij yoko geri ręce się same układają jak trzeba.

 

3. Ten drugi typ stoi i patrzy jakby chciał dostać. Niech chociaż groźnie wygląda, ustaw go w pozycji walki, podnieś ręce do gardy. Poza tym jeśli dostał prosto w głowę to powinno być po wszystkim a on się tylko rozejrzał.

 

IMO przy kopniaku agent mogłby się troszkę bardziej przechylić w prawą stronę. Zawsze jak ktoś tak wysoko podnosi nogę to przechyla się bardziej, chociaż teoretycznie jest możliwe kopać w ten sposób.

 

To tyle o samej animacji, ale oprócz tego do poprawy ustawienia skina.

 

Dużo jeszcze do zrobienia, życze wytrwałości, bo animowanie to naprawde ciężka praca. Mam nadzieję, że Cię nie zniechęciłem tym co napisałem.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy