Skocz do zawartości

Animacja3d : Agent Vs Agent


ceest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, szkoda że agenci tacy sami bo jak dodasz inne ujęcia to będzie można się pogubić może niech jeden ma białą marynarkę, jakieś włosy?? Agent po prawej kończy ujęcie w powietrzu, gdy skacze na nogę, przed kopniakiem jest jakiś taki dziwny "przeskok" i coś się dzieje z jego spodniami w kroku. Ale ogólnie wrażenia pozytywne :)

 

Pozdrawiam,

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello

poznaje, ze to fragment walki Neo z agentami(ten atakujacy to Daniel Bernhardt:)....scenka z poczatku drugiej czesci Matrixa.

Jak na poczatek to dobrze, aczkolwiek unikaj sztucznosci, jak w przypadku dziwacznego opuszczenia tych agentow na starcie.

 

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kopniak mało płynny: agent nie może się zatrzymać ani na chwile zwłaszcza jeśli stoi tyłem do przeciwnika, bo walka szybko skończyłaby się w parterze => usuń tą pauzę przy obocie.

 

2. Nieważne co kopiesz, ręka zawsze powinna ułożyć się trochę inaczej. Wyprostuj lewą łapę, niech "idzie" za nogą. Tu dobrze widać ustawienie rąk http://www.mairie-bosc-le-hard.fr/images/karate/karate_11.jpg

albo sam kopnij yoko geri ręce się same układają jak trzeba.

 

3. Ten drugi typ stoi i patrzy jakby chciał dostać. Niech chociaż groźnie wygląda, ustaw go w pozycji walki, podnieś ręce do gardy. Poza tym jeśli dostał prosto w głowę to powinno być po wszystkim a on się tylko rozejrzał.

 

IMO przy kopniaku agent mogłby się troszkę bardziej przechylić w prawą stronę. Zawsze jak ktoś tak wysoko podnosi nogę to przechyla się bardziej, chociaż teoretycznie jest możliwe kopać w ten sposób.

 

To tyle o samej animacji, ale oprócz tego do poprawy ustawienia skina.

 

Dużo jeszcze do zrobienia, życze wytrwałości, bo animowanie to naprawde ciężka praca. Mam nadzieję, że Cię nie zniechęciłem tym co napisałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by zniechęcić to za mało;]zaczynam dopiero więc smaczki jak rozkładać skina przychodzą powoli, co do ruchu dużo brakuje wiem ale postaram sie to poprawiać

dzięki za zwrócenie uwagi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności