Skocz do zawartości

Scena 3D: Mój nowy warsztat pracy


kruger

Rekomendowane odpowiedzi

Ok robię sobie swój kącik do pracy bo muszę, niestety opuścić mój pokoik ukochany do maja :)

jak narazie takie detale jak kabelki pominę bo chcę uzyskać światło i właściwe materiały a coś tutaj nie gra, zresztą zami zaraz to zobaczycie, Jak macie konkretne uwagi co zmienić co dodać a co wywalić, co zwiększyć a co zmniejszyć piszcie, będziem na bieżąco edytować

 

holwidok2ok4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

powiem szczerze ze mi ujecie kamery nie gra i przez to wychodzi jakies takie dziwne. moze lepiej bylo by przesunac je bardziej w prawa strone. ale to moje zdanie.

 

kiepskie jest aluminium na nodze biurka.

no ale w sumie jesli zrobisz wiecej detali to powinno byc spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ogrodzenie" tego nie mogę wywalić bo to jest moje mieszkanie i moja poręcz, ja próbuję sobie zaprojektować mój warsztat pracy, bo niestety jestem eksmitowany z mojego pokoiku. kamerkę już zmieniam

ok poniżej przedstawiam ustawienia światła

pokoikustawieniaswiatlabi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze?

nie wiem jak takie coś wyciągnąłeś v-ray'em... i to w 4h

 

Twój render osiągnął szczyt długości przyrządzania kaszanki :D

 

nie no tak na serio zrób coś z tym bo naprawde strasznie kiepsko to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To światło z sufitu to mógł byś wywalić (nie mam pojęcia po co ono tam jest, zwłaszcza ze nie ma tam nic co mogło by świecić) poza tym światła są chyba troszkę za mocne, przyciemnij to bo shading ucieka po kątach.

Gdzie jest kamera?

Kolor światła z okna zmień na odcień niebieskiego, direct chyba może być.

Jakie masz ustawienia GI i Color maping (czy jakoś tak :P)

 

Nie wiem czy proporcje się zgadzają (to okno jest jakieś takie małe).

Model monitora to jest chyba tylko tak dla testu?

poprawiaj bo chce zobaczyć co z tego wyjdzie :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest dobrze.

Monitor i klawiatura chyba szalbą ciosane.

Materiały leżą, oświetlenie też nie najlepsze.

Ten Vrayplane na suficie zupełnie bez sensu( przynajmniej mój sufit nie daje światła).

Jeden ze sposobów oświetlania interiorów znajdziesz w dziale "Tutoriale" a dokladniej videotutoriale. Oglądnij, wyciągnij wnioski. Popraw modele komputera i klawiatury bo są ochydne. Pamiętaj, że CHAMFER twoim przyjacielem.

życzę powodzenia i 3mam kciuki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee

to jest niefajne:P

zaczynajac od nienaturalnego kąta kamery(czyli ponad 45 stopni)

, poprzez wiecznie powtarzające sie coś imitujące książki jak przypuszczam, konczac na...KAFELKACH??? i omg - żelaznym fragmencie ogrodzenia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem..yy..to znaczy, że ja już lepiej sobie radzę z tymi klockami.

Modele wysoce ociosane, te tzw. ksiązki niemiłosiernie sztuczne i atrapowate, oświetlenie leży, no i proporcje jakoś dziwnie wyglądają (okno malutkie, ragał rozpycha się) no i tekstury to chyba tak narazie dla jaj?

Oj duzo pracy jeszcze, ale powodzenia!

 

=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pierwsze co "zaatakowało" to monitor (o ile jest to monitor) ... bardziej mi karton przypomina ... klawiatura też jakaś dziwna ... nigdy w życiu takiej nie widziałem (co nie znaczy, że nie ma więc jak jest to sorry :P) ... nie jestem pewny ale zza oknem zdaje się, że jest sporo światła, a w pomiesczeniu jakoś chyba za ciemno według mnie jak na takie światło zza oknem ...

 

Powodzenia z WIPEM ;P ... popraw ten monitor ... a i ztym ogrodzeniem to też przesada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia po co są ci aż dwa vraylighty... ale na tak małe pomieszczenie bez trudu poradzisz sobie jednym vraylightem i directem, odpowiednio operując GI.

 

żelazna zasada "im mniej świateł tym bardziej naturalny efekt" też powinna się u ciebie sprawdzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coscie sie czepili ogrodzenia, podejrzewam że tam są schody

 

Może i są ... jeśli tak to powinien pokazać, bo bez pokazania wygląda to naprawdę jak ogrodzenie ... Bo jak oglądasz jakąś pracę z zamkniętymi drzwiami to się raczej nie zastanawiasz co jest zza nimi ;P ... tak samo tu - nie ma schodów i pierwsza myśl to - ogrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności