Skocz do zawartości

Bitwa 2D: "Proste przyjemności" (FINAŁ STR 12)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wszystko super i drzewka i wogole ale ale jak dla mnie to Panie troche zes skopal tego typka trzymajacego sie galezi, na wczesniejszym updacie jego twarz byla swietna tutaj cos ja zdeformowales na niekorzysc. nie wiem jak zrobisz jak chcesz ale i tak jest super :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa na I planie wtapia się w plecy gościowi za. No chyba, że uprawiasz tu kapizm. Postaraj się polikwidować te ciemne dziury ( ten sam walor i kolor)

Tak to fajna robota :) Powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za update:)

Jeśli można to proszę rozkręcić pana na pierwszym planie.

Co do większych posunięć zmienił bym wszystko w kwadrat. Zbyt dużo brązów w stosunku do pięknego planu dziewuszek. Ich twarze mogłyby skupiać się na centralu w kwadracie. Ale to tylko takie moje...

Pozdrówka stary! Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacedemon, maronski - teraz to sie wypchajcie z waszymi uwagami...hehe...jak juz prawie kończę i zostały ze 2 dni wy mi każecie rewolucje robić :P Żeby was.... A na serio to przerasta mnie rysowanie takich scenek. Skopałem i nie do końca przemyślałem kompozycje na początku i teraz to pokutuje. No nic..."następną razą" będzie lepiej :)

tymko - dzięki...no tego kolesia na pierwszym planie jeszcze wyciągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ...nie podpuszczaj Tomek :p Jeśli nawet nie będzie następnej bitwy to będą moje następne prace. Więc liczę, że wtedy na początku mi będziecie truć dupsko a nie jak będę kończył. A na pewno zacznę coś takiego robić jak się uporam z tą pracą bo sporo się nauczyłem (mimo że ogólnie mizernie to wyszło..tzn jakoś tak bez..."WOW!" :) ) Tak czy siak dzięki Wam za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dni rysowałem wszystko tylko nie te prace. Jakoś zniechęcił mnie fakt, że kompozycje zawaliłem i nie do końca praca wyszła tak jak bym sobie życzył. No ale nie mogłem sobie jej do końca odpuścić po tak licznych (miłych) komentarzach. Myślę, że to przedostatni update (jutro o 23.59 będzie ostatni...o ile znajdę czas na malowanie :D). Nie rzuca na kolana ale jak na pierwszy raz źle też chyba nie jest....

 

Male-jest-piekne_n.jpg

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Ps. Marek pamiętam o twoim PMie...ale czasu brak i zabrać się za to nie mogę. Jak by co kop mnie po tyłku...byle nie za mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odpoczynku zaglądania do Ciebie mam znów zajawkę.

Zajebiście wyglądają te listki.

Może to głupie co napiszę ale gdyby tak upierdziulić obrazek w połowie i zostawić tylko kwadrat z babeczkami?

Tak czy inaczej jest wyczes jakich mało.

Pozdrówka stary i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINAL!

 

Jakkas-MJP-Final-1.jpg

 

PROSTE PRZYJEMNOŚCI - SIMPLE PLEASURES

Małe, proste przyjemności o tym właśnie miała być praca. Inspiracją i motywem, który chciałem uchwycić jest nieaktualna już dzisiaj sielskość, naiwna erotyka. W czasach, wszechobecnych plakatów z roznegliżowanymi kobietami, brak czasem czegoś subtelniejszego i niewinnego. W pierwszej chwili chciałem pokazać zwyczajnych chłopaków, takich jakich pokazał Fellini w "Amarcordzie". Podpatrujących kobiety siadające na rowery albo zafascynowanych sklepikarką o bujnym biuście. Zrezygnowałem z tego bo to zupełnie nie moje klimaty...stąd też ci młodzi Niziołkowie podpatrujący dziewczyny przy toalecie. Zafascynowani, rozanieleni sceną jaka się przed nimi rozgrywa. Żeby nie było wątpliwości to własnie owi podpatrywacze są głównymi bohaterami scenki.

 

To tyle ode mnie...

Dzięki za wsparcie i powodzenia...

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Ps. Czy ktoś władający biegle angielskim pokusiłby się o tłumaczenie? Moja nie mówić tak dobrze, żeby sama tłumaczyć. :D

Pps. Jutro postaram się wrzucić jakieś zbliżenia i napisze parę zdań o samym procesie malowania (pędzle, tekstury itp), może to kogoś zainteresuje.

Ppps. Mam nadzieję, że praca nie zniknie ...ale ostatnio na Photobuckecie wycieli mi taki numer z racji odkrytego biustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewyszło źle, ale mogłoby być też lepiej. Poszczególne elementy są fajne (najbardziej chyba dalszy plan), ale całość nie powoduje piorunującego wrażenia jak w przypadku niektórych twoich prac. Jakoś intuicyjnie chciałoby się przewinąć obrazek za krawędź w prawo i zobaczyć co tam jest.

 

Pomimo tam mojego małego smęcenia - podium napewno będzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marduk.... choć jestem pewien że się mylisz co do podium, nie ukrywam że się łudziłem, że jakimś cudem (Omen złamie rękę czy coś...choć pewnie by wtedy stopami malował :) ) na to trzecie miejsce wskoczę. hehe...miałem chrapkę na DVD od Tomka Bagińskiego ale biorąc pod uwagę, że praca nie wyszła jakoś super i nie robi wrażenia na oglądających (wnioskuję po wyborach publiczności) to nie mam złudzeń że nic z tego nie będzie, ale miło że widział byś pracę na podium. Dzięki :)

 

------

Podsumowując....to cieszę się, że wziąłem udział w bitwie, choć praca nie jest super. Mnie to sporo dało....i widzę już dziś, że rzeczy, które dziobię sobie teraz są dzięki tej bitwie lepsze.

 

-------------------------------

Chciałem zrobić jakiś mini-tutorial ale każdy kto zaglądał widział co się po kolei w ilustracji zmieniało. Było tego troszkę. Z pracą jeszcze powalczę pewnie bo myślę, że da się jeszcze to i owo poprawić. Nie będzie radykalnych zmian a jedynie drobne poprawki...jak oko kolesie po lewej, które zaraz mu wyskoczy z orbit :D hehe

 

Poniżej zamieszczam tylko detale:

 

prez-detale.jpg

 

Użyte pędzle:

 

prez-pedzle.jpg

 

Tekstury. W sumie użyłem ich głównie by zabrudzić miejsca gdzie są liście i pnie...po tym jak ja je namalowałem były zbyt czyste i jednolite co mi się nie podobało.. zwykle ustawiałem ja na parę procent z wyborem trybu Overlay.

Tekstury pobrane (o ile mnie pamięć nie myli) z tej strony: http://www.imageafter.com/textures.php

 

prez-tekstury.jpg

 

 

 

No tym razem to już chyba wszystko. Dzięki i do następnej bitwy

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne podsumowanie... kurde widze ze sie ograniczam troche.. u mnie bylby jeden trojkatny pedzel :D

 

hehe..byłby jeden trójkątny bo ty masz wyższy stopień wtajemniczenia. Jak osiągniesz jeszcze wyższy będziesz wszystko malował po jednym pikselu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśmienicie to wygląda,już widze tego złotego oscara,tłumy wielbicieli

i ten tekst "i'd like to thank the academy"

;)

 

Dzięki Marcinie...ale kurde...żona mi tak wielbicielek do domu zabrać nie pozwoli (wiem bo pytałem) a Oskara nie chce, bo na kurz mam uczulenie a na takim sprzęcie zbiera się tego pełno... hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche rozczarowanie jezeli chodzi o miejsce w bitwie;] nie wiem co zawinilo-ale chyba klimat- praca jest bez zarzutow ale nie ma czegos co chyba jest najwazniejsze-nie ma kopa;] Sluchaj jezeli chodzi o warsztat i wszystkie inne kategorie jakie by tu rozdzielic to jest namber łan, ale klimat gdzies ulecial;/ szkoda;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności