Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] Łazienka wood&rain


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Dawno nic nie pokazywałem, a że już jest 16-ty i termin nadsyłania prac minął, pozwolę sobie opublikować mój projekt na tegoroczny Cersanit :) Mój pierwszy konkursik i nawet udało mi sie dostarczyć plansze :)

 

Teraz trochę farmazonów z planszy:

 

 

_______________________________________________________

 

wood&rain – łazienka dla aktywnej kobiety

 

ascetyczna w formie, ciepła w wykończeniu

minimalistyczna w układzie, kobieca w detalu

tak opisać można łazienkę wood&rain – łazienkę dla aktywnej kobiety

 

w centrum łazienki umieszczony został prysznic – jego wylewka usytuowana jest w podwieszanym suficie, a odpływ wody w podłodze bezpośrednio pod nią. w części sanitarnej użyte zostały muszla oraz bidet z serii „lotos”. vis a vis drzwi usytuowane jest panoramiczne okno z przyległą do niego wanną (linia „nike”). zasłona, której karnisz zamaskowany jest za podwieszanym sufitem, zapewnia, wtedy kiedy życzy sobie tego właścicielka, maksimum intymności. ostatnią częścią łazienki jest strefa horyzontalnego blatu wraz z umywalką, gdzie dominantą jest duże lustro, dzięki któremu łazienka została wizualnie powiększona. na szczególną uwagę we wnętrzu zasługuje dobór materiału wykończeniowego – teak birmański po odpowiednim naoliwieniu tworzy naturalnie zaimpregnowany materiał, będący jednocześnie interesującym wizualnie dzięki wydobyciu naturalnego układu słoi.

 

Plansza: http://img118.imageshack.us/img118/8508/planszaminiaturkasb1.jpg

 

01qp7.jpg

_____

 

02yd0.jpg

_____

 

03xe6.jpg

_____

 

04co0.jpg

 

_______________________________________________________

 

No i to by było na tyle. Komentować proszę zarówno projekt jak i renderki.

 

To ja lecę do składania kartki papieru na Elementy projektowania ;)

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam,

 

dla mnie fajnie - cieplo i wszystko trzyma sie calosci. Nie podoba mi sie wzorek kwiatowy przy wejsciu.

Z doswiadczenia wiem ze jezeli konkurs organizuje firma która równiez produkuje kafelki to w pracy konkursowej wypada je uzyc. choc trudno znalesc w ich ofercie jakies ladne.

 

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem ze jezeli konkurs organizuje firma która równiez produkuje kafelki to w pracy konkursowej wypada je uzyc. choc trudno znalesc w ich ofercie jakieś ładne

Właśnie ;)

Dzięki

 

wnętrze trochę nudnawe

Mógłbyś to rozwinąć?

A co do drewna, proszę bardzo :] http://img207.imageshack.us/img207/6038/oakcolorxm5.jpg

 

 

 

Wojpajek: Zgadzam się, nie pomyślałem aby wyeksponować jakąś wizke :(

Za to często ludzie zwracali uwagę na to ze babka w centrum stopy ma krzywe ;)

 

grande: Nie mam zielonego pojęcia, nad podwieszanym sufitem jest ultranowoczesny superssący system wentylacyjny, pomoże? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś to rozwinąć?

 

wszystko w jednym materiale, brakuje jakiegoś kontrastu, materiałowego albo o innej fakturze, kolorze. ale to moja drobna uwaga jeśli miałbym się doszukiwac bo ogólnie jest ok.

dzięki za drewnienko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne pomieszcznei. beznadziejnymateriał na kiblach, no i jak na cersanitzamalo kafli. za malo cersanitu. ale powodzenia zycze. ja na szybko wysłąłem dwie prace ale poczekam do wyników z publikacją.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1084: jasiek311 juz dał Ci odpowiedź :) Dzięki jasiek

 

Ryjas:Co do kafli - tak, wiem, zgadzam się. A Ty nie czekaj tylko publikuj :) Dzięki

 

chveti: Najlepsze jest w tym to ze to nie jest rozwiązane ;)

No ale można sobie wkręcać ze skoro aktywna kobieta to szybko sie uwinie ze sprzątaniem więc to nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - drewniane umywalki istnieją :rolleyes:

ciekawe kiedy zaczynają gnić...

 

Ale łazienka podoba mi się

 

Aha... i rurkę odpływową bedzie widac (chyba ze to nie przeszkadza) - wyższa obudowa by się przydała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak najbardziej pozytywnie ;)

Prosto, schludnie i ładnie. I co najważniejesze dużo drewna :D Taką łazienkę mógłbym mieć ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje skromne doświadczenie to w tego typu łazience nie ma sie do czego przyczepić. Profesjonalna robota. Klasa : )

 

Widoczek kuleje, najwyrażniej przez to ze jedyny nie renderowany. Może warto wstawiać własne widoczki z włąsnych fotek w super jakosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje skromne doświadczenie to w tego typu łazience nie ma sie do czego przycziepić. Profesjonalna robota. Klasa : )

 

Widoczek kuleje, najwyrażniej przez to ze jedyny nie renderowany. Może warto wstawiać włąsne widoczki z włąsnych fotek w super jakosci...

 

Acha zobaczyłem planszke. Faktycznie brakuje jej uderzenia, i kobitka ma brzydkie łydki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką łazienkę mógłbym mieć ;)

Mam nadzieje ze jestes "aktywną kobietą" :) Dzięki

 

Udziar: Dzięki :]

 

Synthax: O kurcze...miło :) A co do wstawianie własnych fotek - było by jeszcze gorzej - nie potrafie po prostu :D. Ta plansza, którą dołączyłem była moją pierwsza jakąkolwiek plansza:D W następnych będzie bardziej....ciekawie:) Dzięki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności