Skocz do zawartości

wiz : Belvedere Residence


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam wam wspólna naszą prace (moją i Ifonki)Ifonka wykonała cały model i go otexturowala zajeło jej to okolo miesiaca, ja dokończyłem dzielo :-)Budynek będzie stał w Warszawie gdzieś koło Łazienek.Oczywiście max 9 64bit + vray , klatka animacj w rozdz 640x480 renderowala sie około 3-4min.Zachęcam wszystkich do konstruktywnej krytyki :-) Pozdrawiam Marek i Ifonka

 

animacje można ściagnąć pod linkiem : http://www.marekg.com/animacje/3dv006www.zip

 

3dv006frame100010pskopilf3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

budynek całkiem ładny :) otoczenie już odrobinę mniej. razi przede wszystkim żywopłot (tiling textury) i kostka brukowa.

 

i wydaje mi się, że pionowy kadr lepiej by zrobił temu budynkowi - mniej otoczenia więcej skupienia na budynku :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budynek nie podoba mi się, myślę że lepiej by wyglądał w innych kolorach (biało-grafitowy), wizualka ok. chociaż bez wodotrysków, czytelna ale na kolana nie rzuca.

(edit) p.s. na animce wygląda to dużo bardziej efektownie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizka baaaardzo srednia....

szklo fatalne, za wysoko horyzont tez., pierwszy plan z jezdnia slabiutki .. zielen miejscami ok prawa strona, oswietlenie plaskie bardzo..generalnie ciezko wyszukac troche lepszych elementow ale sa i takowe: samochod, ludzie, tynkowane czesci budynku... pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na renderze średnio. ale na animacji to wszystko fajnie wyglada bardzo mi sie podoba animacja. :) ale powiem szczerze ze sam styl architektoniczny zachowany w tym budynku nie za bardzo mi sie podoba, mało dynamiczny styl ale taki mial byc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie formy Gaudi genialnie tworzył i myśle że na nim powinno się poprzestać :) ale po ogłoszeniu wyników na muzeum sztuki nowoczesnej nic co powstaje w warszawie zresztą i w całej polsce mnie nie zaskoczy:)

 

fajna wizka budynku animka wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności