Jump to content
Sign in to follow this  
MorF

Pojazdy:Porshe Carrera GT MorF vs Demm

Recommended Posts

hehe no nie wiem... Narazie z nudow robie te porshe ale musze juz spadac a skumalem sie ze mam kupe blendow merytorycznych... zaraz bedzie render

Ponawiam swoj apel, to nie byl zart bardzo was prosze --> polonez fso. dziesiec razy bardziej ciekawszy niz jakies lipne porshe czy maclaren. przemyslcei to.

chmmm a masz B.P ?? Ps. po rozmowie z Sikhamem doszedlem do wniosku ze niechce wiedziec co On o tym mysli LOL i zaczne stuff od poczatku...

mam tylko poloneza , mozna zdjecia zrobic. ...........No troche kanciaste to bylo a chyba karoseria powinna byc gladka, no ale ja nigdy nie robilem samochodu wiec ciezko mi oceniac:)

co sie obijacie :] :P

niewiem czego sie boicie ?? przecież ja staraszny niejestem a jak już to przez Loozacka :P

narazie powiem tyle na temat pracki rób dalej bo długa droga przed tobą ;)

ps. Wiggles sie uczepiłeś focusa wrc :] chyba go bede robił jeszcze niewiem ale jak już to wersje evo03 ;)

Wzialem sie dzisaij troche do roboty :) Nalozylem blueprinty i zaczalem dolny spoiler. narazie tyle:

Render

spoiler.jpg

Siatka z meshsmooth\'em

siatka01.JPG

Siatka Low poly

siatka01lp.JPG

hejooooooooooo :D:D:D jestem :) sorki, że tak późno, ale w końcu musiałem się wyspać ;) swoją drogą jak będziecie ciągle o mnie pisać w postach (ośmiu się naliczyłem :)) to w końcu na sam widok mojej ksywy będziecie puszczać pięknego, kolorowego (16 milionów kolorów :]) pawia... a tego byśmy nie chcieli :)

dobra, koniec biadolenia...

@Morf

skoro mówisz, że zaczynasz od początku to nie skomentuję tego co do tej pory zrobiłeś tylko poczekam na nowe rendery :)

@Demawend

ładnie, gładko, tak trzymaj [piwo] tylko uważam, że ta linia między miejscem na lampę a wlotem niepotrzebnie się rozdwaja... no i daj chamfer na krawędziach wlotu :)

życzę wam obu powodzenia :D [piwo][piwo]

Demawend poradziłeś sobie z printami wkońcu ;)

Morf machaj szybciej ten zdeżak bo chce go zobaczyć :)

Loozack ty sie tak niechesz bo oni cie wspominali ale napewno nie w pozytywnym znaczeniu ;)( musze cie na gg złapać to ...... hyhyhy)

no napisze jak ci zależy :P

idziecie łeb w łeb bo Morfa nowy zderzak widziałem i masz sie czego bać ;)

Sikham, prosilem żebyś nic nie mówił! Taki narazie prototyp ale ni pokaże aż nie dopracuje :]