Skocz do zawartości

Książki dla początkujących w 3ds 8 jak odblokowac ?


milek407

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo jest na rynku internetowym tyle książek a ja nie wiem którą wybrać nie umiem nic jeszcze w 3ds 8 ale chciałbym się nauczyć czy możecie doradzić jakieś książki dla początkujących z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe JunioR :P Warto czasami zapłacić kilka groszy na coś co w życiu się przyda :P A co do tutoriali to spoko jest net masz racje ale ja chce książkę żeby sobie leżała na mojej półeczce i cieszyła oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książke ‘Projekty i Rozwiązania 3ds max5’ polecam, bo mam i kupiłem (w promocji chyba 69 zł) jest bardzo dobra moim zdaniem i często do niej sięgam chodź masz racje na rynku jest bardzo duży wybór tego typu literatury. Jak dla początkującego to może książka 'Po prostu 3ds max 4' nie jest droga a od podstaw się nauczysz jak się zachowywać w środowisku 3ds. Książkę '3ds max 6 Skuteczne rozwiązania' proponuje ci zostawić sobie na później jest w niej sporo porad ale moim zdaniem nie przydatnych dla początkującego grafika. Jak chcesz coś działać w animacji postaci i zapoznać się z nowym modyfikatorem Hair and Fur to na początek '3ds max8 Modelowanie i animacja - Ćwiczenia praktyczne' całkiem sympatyczna pozycja. Grzech nie wspomnieć jeszcze o '3D Studio MAX - Czarna księga animatora' piękna książka, dużo ciekawych porad, ale to dla bardziej zaawansowanych i bardzo trudno ją znaleźć w księgarni.

Należy jeszcze cię uświadomić, że żadna z książek wymienionych i niewymienionych prze zemnie w polskim wydaniu nie zawiera 100% informacji o możliwościach 3ds maxa, dlatego często będziesz skazany na dobrego Helpa F1 lub na tutoriale zamieszczane na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności