Skocz do zawartości

Scena 3D: mój pokój [po remoncie] +wersja nocna


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No oświetlenie całkiem (czasem tylko nie podoba mi się że tak przepalone), no ale jak już wyżej napisane; coś tu "nudno" nic ciekawego. Jakbyś dodał chociaż kadry w nocy no i dorobił coś na pułeczkach to miodnie byłoby :) (pusto na pułkach ale komputer musi być :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na myszkę cię nie stać?

Ładny pokoik, ładne wymiary, świetne modele, ładnie ci wyszły okna. No może niektóre rzeczy drewniane wyglądają jakby było trochę zagrube i w końcówkach tej narzuty na łóżku brakuje realistycznych zgięć (no chyba, że je lakierem psikałeś lub żelem :D).

Oświetlenie bardzo ładne, no chodziaż w oknie trochę zamocne.

Ogólnie ładnie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dorobiłem wersję nocną, w sumie chyba dopier drugi interior z oswietleniem nocnym, wiec tym bardziej bede wdzieczny za komentarze.

 

qba - krzeslo wbrew pozorom całkiem wygodne. mam je juz naprawde długo i mi sie siedzi na nim w porządku. nie lubie krzeseł na kołkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę masz szare ściany? a już zaczynałem wierzyć ludziom którzy mówili mi że tylko ja mogłem wpaść na tak poroniony pomysł :D

 

rendery mi się podobają, sprawiają wrażenie takiej sterylności, którą bardzo lubie ( chociaż z przyczyn technicznych mój pokój jest całkowitym zaprzeczeniem sterylności ;)

 

jednak wcale nie podoba mi się render nr 3. to światło padające przez żaluzje jakoś odpycha wzrok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę masz szare ściany? a już zaczynałem wierzyć ludziom którzy mówili mi że tylko ja mogłem wpaść na tak poroniony pomysł :D

Jest maniakiem 3D i chciał mieć sciany w stylu "clay render" :P

 

Fajna pracka tylko fucktycznie strasznie pusto i brakuje firanek.

Oszczędziłeś chyba aż zabardzo na jakości .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tu posta i go nie ma, czyżby został usunięty? :O Spróbuuje jeszcze raz... Bardzo ładna scena w nocy, podoba mi sie duzo bardziej tyle ze światło troszke za mocne, tak przepalone miejscami. Ale bardzo chciałbym wiedzieć jak zrobione zostały takie światla nad biurkiem, proooosze, zawsze chcialem wiedzieć jak się je robi (chodzi mi o ich wygląd na ścianie oczywiście) Da ktoś jakiś cynk ?? :)

 

Pozdrawiam forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światełka zrobione światłami IES photometric z załadowanym plikiem IES halogenu. wstawiasz np. free point z zakładki photometric light. w zakładce distributin zmieniasz na web, niżej w zakładce web parameters bierzesz web file i podajesz ścieżkę do pliku IES. pliki ies możesz ściągnąć np. tu: http://www.insightlighting.com/specs-ies/ies.html

wybierz sobie jaki ci będzie pasował.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki IE's pasuje do tych co ma w pokoju? bo na każdej stronie są jedynie nazwy, a nie ma przykładów np. jak to wygląda... I jak ja mam znaleźć coś godnego? ktoś może napisać testuj może trafisz... Ja na to : owszem próbowałem, ale trafiam za każdym razem na światła które wypalają mi scenę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajnie zrobić taką wizke swojego pokoju, może sam co nieco popróbuje, tylko mam właśnie pytanko. Czy takie meble, czy inne elementy modelujecie przy pomocy boxa i vertexów, czy plane tak jak z blueprint ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie meble, czy inne elementy modelujecie przy pomocy boxa i vertexów, czy plane tak jak z blueprint ?

 

Ja jestem w trakcie pracy nad vizką swojego pokoju i łaźienki... Każdy mebel tworzę z boxów i vertexów. Myślę, że to najlepszy sposób ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie sie zabrałem za swój pokój ;) i też robie to tym samym sposobem :) niedługo może sie pojawi na forum coś ciekawego :D mojego autorstwa :) a co do pokoju to te plakaciki masz niezłe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności