Jump to content

makbol

Members
 • Posts

  469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

makbol last won the day on May 3 2011

makbol had the most liked content!

makbol's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

22

Reputation

 1. Szkoda że świetny model marnuje się na tych renderach. Mogłeś posiedzieć jeszcze nad nimi i zrobić coś na miarę modelu :).
 2. Rzeczywiście, bateria powinna być cała ostra. Podobają mi się bardzo kolory. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o scenie? Modelowałeś całe pomieszczenie czy światła są ustawione pod ujęcie? Może jakiś screen :p?
 3. Witam, Mam mały problem. Miałem dwa monitory, teraz nie mam. Na drugim miałem okienko z warstwami i nie mogę go teraz przywrócić na pierwszy monitor. Okno z materiałami jakoś wróciło natomiast z warstwami nie ;/.
 4. @NV Czepiam się ale w tytule wątku jest błąd. Przed wykrzyknikiem nie stawia się spacji! Właściwie wcześniej też są błędy. Jakaś dziwna konstrukcja.
 5. Myślę, że bardzo fajnie. Jedynie tekstura na oknach jest jakaś taka dziwna.
 6. Fajnie, fajnie. Świecone hdri?
 7. Na półce jest nieco pusto i można by się szarpnąć na odrobinę bardziej interesujący widok z za okien.
 8. Dzięki pecet za siatkę. Zastanawiam się jak to jest z taką siatką. Masz wprawę w przesuwaniu pikseli czy taka równa a jednocześnie gęsta siatka powstaje z prostej po dodaniu edge loopów? Ok popracuję jeszcze nad siatką. Co do tylnego nadkola to być może siatka nie jest najlepsza jednak kształt wydaje mi się jest zachowany. Wzorowałem się na tym, tym i tym zdjęciu. Nie napisałem że jest to wersja trzydrzwiowa a różnią się one detalami takimi jak właśnie to nadkole.
 9. Możesz wskazać co konkretnie jest źle? Chyba że cała jest źle...
 10. Zrobiłem od nowa. Baza chyba prawie skończona. Zastanawiam się co teraz robić? W sensie w jakiej kolejności najlepiej. Byłbym wdzięczny za komentarze.
 11. Pewnie to dopiero szkic krawędzi ale boczne i cała reszta jest zdecydowanie za ostra.
 12. Przydałoby się jakoś wydobyć to auto. Teraz trochę się rozmywa.
 13. Dywanik nie jest taki zły, bardziej wkurza rozmyta tekstura na ścianie. Masz jeszcze plamki pod szafką nocną.
 14. Mały update. Czeka mnie jeszcze sporo pracy. Zastanawiam się jak prawidłowo wyciszyć przednie nadkole. Rozkładać krawędzie (tak jak jest teraz) czy potraktować trójkątem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy