Skocz do zawartości

szukam partnera


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

;D

ale nie zyciowego, haha, nie wiem jak to nazwac i gdzie umiescic, chyba tutaj bedzie najmniej ofensywne..

 

o co chodzi?

ano od jakiegos czasu mam ochote zrobic cos wiekszego, cos.. hmmm z rozmachem, a mianowicie jakas animke.

 

co mam do zaoferowania?

hm, chyba jakos tam potrafie wymodelowac rozne rzeczy, czasem nawet dobrze oteksturowac;) ci co widzieli to wiedza co potrafie, a ci co nie, no coz, aktualnie nie mam portfolia .. kwestia lenistwa ^^, ale wszelkie prace moge udostepnic na zyczenie

 

kogo szukam?

hm, jako ze sam potrafie sie zajac kwestia modelingu i textur, wiec nie szukam nikogo w tej dziedzinie,

najbardziej mi zalezy na osobach od post'a i oswietlenia, no i conieco animacji, sam cos tam potrafie, ale mistrzem w tym nie jestem;D

 

no ok, ale jaka animacja... ?

wychodze z zalozenia, iz ma byc to projekt bardzo dla zabawy i bardzo dla sprawdzenia swoich mozliwosci (zero kasy itp) wiec najpierw chcialbym znalesc kogos / kogosiów, a potem przedyskutowac temat.

 

suma sumarum, mysle ze ekipa 2 - 5 osob bylaby najefektywniejsza... ale bardziej bym sie przychylal do 2 osob, max 3, co za duzo to niezdrowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe, to ja Ci powiem ze kiedys o czyms takim myslalem, zeby z Toba zrobic scenke z czolgami, ot ale poki co za maly jestem i czasu nie ma,

 

w kazdym razie, gdybys potrzebowal rady i pomocy w postwork i oswietleniu to pomoge na tyle na ile cos tam umiem,

 

czolem wojaku :)

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, chyba niedopowiedzialem:D

 

chce zebrac team'a :))

 

narazie tak mi stuka po glowie klimat fantasy, cos ala prattchet ( czy jak go sie tam pisalo ;DD

 

na chwile obecna, 10min po poscie najbardziej poszukiwany zawod to porzadny animator =)))

 

hmmm, a co do kadrowania to sie mozesz przydac;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności