Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Pierścionek


Gość spokojny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spokojny

Może to nie jest zbyt skomplikowana scenka, ale mimo to postanowiłem ją umieścić, jako swoją pierwszą w tym dziale. Wyrazy krytyki mile widziane bo dzięki nich człowiek poprawia swoje umiejętności... no chyba że jest inaczej ;) PS Na taki pierścionek z (prawdziwym) diamentem mnie nie stać... na razie ;))

prezentyn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

juz napisali co trzeba zmienić, ja tylko zapytam w jaki sposób wyciąga się ten pierścionek? no i tą poduszkę mogłeś dodać aksamitny materiał, a z tym blaskiem przesadziłeś,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Dzięki za wiadro zimnej... no dobra lodowatej wodnej krytyki :D

Scenka powstała faktycznie szybko i już w niej nic nie zmienie choć jest Daaaaaalllleeeekkkkaaaa od ideału ;) Ale skoro umieściłem ją w tym dziale to THE END. Zgadzam się z wami.

panprofeska Dzięki za szczerość ;)

Master Kiełbaster Dzięki za jedyne pozytywne zdanie: ,,Chociaż model jest w miarę spoko" ;)

Gavreel Fakt, nawet przypomina flarę he he ;)

Raffaello Trafna uwaga :) Nie wiem jak akurat ten pierścionek się wyciąga ;) ale jak ja zwykle otwieram prezenty to opakowanie ulega samo destrukcji - więc i może w tym przypaku jest podobnie ;)

Jeszcze raz dzięki za pożadnego - motywującego kopa :P Przyda się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, nie dość ze pierścionek zespolony z pudełeczkiem :D to jeszcze ten render i materiały, myślę że można z tego wykombinować coś fajnego, lecz narzazie to 2/10 a za umocowanie pierścienia z pudełkiem to 1/10 (nie przemyślany model) :P

 

P.S. Co to za cień z za kamery ?? X_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności