Skocz do zawartości

Wiz: kuchnia srodziemnomorska


powelt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Boję się trochę wrzucać tą kuchnie tutaj, jak widzę poziom wielu userów – no ale cóż, spróbuję. Ogólnie jest to moja pierwsza wizka z użyciem v-raya, i ogólnie pierwsza w miarę skończona. Dużo się na niej nauczyłem i wiem, że dużo jeszcze przede mną ;)

A wiec, jest to projekt kuchni + jadalni wykonany na przedmiot: projektowanie komputerowe. Sam projekt wnętrza jest mój – chciałem uzyskać taki śródziemnomorski klimaty, w takim trochę nowocześniejszym stylu – czy mi się udało, sami oceńcieJ Pozdrawiam i z góry dzięki za KK J

 

33.jpg

 

34.jpg

 

35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sam projekt bardzo fajny.

Za ostre swiatlo zdaje mi sie, troche mdlo wyszlo, malo nasycone kolory, maly sampling niektorych materialow i swiatla, przez co szumno troszke, na gorze (2render) cegly sa plaskie.

Ale modele fajne;) Jak na pierwsza wizke to ciekawie;)

pozdrawiam serdecznie

tadzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki:) Mi osobiscie sie podobaja takie cegly - jezeli chodzi o zeczywistosc - nie potrafilem jednak znalezc odpowiedniej mapki zeby ladnie wyszlo i sam staralem sie ja ustawic:( jezeli macie jakies sugestie jak dobrze ustawic taki kamien na scianie zeby nie wygladal za plasko a po podkreceniu jak pumeks to byl bym wdzieczny:) nrazie displaysmenta tak na czuja robie bazujac na tutorialu z trawa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności