Skocz do zawartości

scena 3d:Figth with your cross


gelart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Troche niezdecydowana sylwetka nie wiadomo czy on nadludzkim wysilkiem ciągnie ten krzyż czy tylka tak sobie pozuje do zdjęcia z wakacji. Ale pomysl niezły w koncu cos innego niz pojazdy.

 

Ja bym dał może to słońce jakieś takie mocniejsze i głębsze cienie na samej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles ma riga czy tak recznie ukladany?

 

Teraz jak sie blizej przygladam mam kilka uwag:

 

- Koles jest nie do konca anatomicznie poprawny i jakis taki anemiczny wogole

 

- Krzyz jest w niektorych miejscach kanciasty

 

- Mina bohatera pozostawia wiele do zyczenia troche na zatwardzenie to wygląda

 

A teraz co mi się podoba:

 

- Dobrze dobrane niebo i ogólna kolorystyka

 

- Tematyka i to że nie używales blueprintów ;p

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo trafione światło i kolorystyka... dobrze to wygląda. Co do samej dramaturgii postaci to już wiesz jak jest. Felav ma trochę racji, że jest potraktowana po macoszemu i sporo można by dopracować... ale skoro brak czasu i poser no to juz sie nie tłumacz :)

(szkoda, że tak okrutnie matowy, bo drewniany krzyż lepiej łapie światło od tego ludka i troche to śmiesznawo wyszło, ale sam chciałeś taki nierealny efekt no i masz)...

Cała scenka jest jak najbardziej ciekawa. Szkoda tylko, że dolna część, tam gdzie jest gleba, zajmuje aż tyle miejsca w kadrze. Mozliwe, że ta fakturka jest fajna, ale przy szerszym spojrzeniu robi sie monotonna i troche rywalizuje z kolesiem i całą kompozycją. Na przyszłość możesz lepiej wyważać takie kadry...

ogólnie bardzo w porzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności