Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Mieczo-topor


soran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio za zBrusha sie wziąłem i może wreście coś uda mi sie dokończyć jeżeli jakiś doping będę miał :P i konstruktywne opinie. Pomysł narodził sie szybko i szybko sie za niego zabrałem, ale mam nadzieje ze szybko go nie porzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

zbyt bąbelkowaty, przynajmniej ostrze powinno być w miarę proste (co innego jakieś uszczerbienia, ale całość nigdy nie będzie taka pogryziona ponieważ użytkownik przedtem by go wyrzucił albo naprawił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soran12

Hehe nadal mam tu jeszcze konto :)

 

Witam ostatnio za zBrusha sie wziąłem i może wreście coś uda mi sie dokończyć jeżeli jakiś doping będę miał :P i konstruktywne opinie. Pomysł narodził sie szybko i szybko sie za niego zabrałem, ale mam nadzieje ze szybko go nie porzucę :)

 

Jak widać "Soran" jest początkujący w zBrushu :) i prosił o konstruktywną krytykę .... Ani była pomocna :) ale twoja czarodziej3d ... jakoś nic nie wniosła skoro jesteś takim dobrym grafikiem 3d i uważasz że jest gorszy od ciebie to czemu mu nie pomożesz ? :) Dało by to lepsze rezultaty niż zwykłe narzekanie :)

 

P.s.

Mi model się podoba chociaż zgodzę się z Anna że jest trochę za bardzo obgryziony :] wygładzony za to wygląda jak forma biologiczna jakbyś trochę go przerobił mogłby wyjść bardzo fajny model :)

 

I jeszcze jedno Soran != Soran12 po prostu zbieg okoliczności ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest obgryziony ale to dopiero wstępny model. Ale uszkodzenia i nierówności mogą wskazywać na przywiązanie właściciela do broni która sie posługuje, gdyby zmieniał ją gdy tylko sie zarysuje to by chyba nigdy jej nie użyl

 

Dzięki :) Jak się za to jeszcze wezmę to pokaże coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Radzisz - masz racje i chyba tak zrobię, ale jak pisałem model i pomysł przyszedł szybko i chciałem głównie zobaczyć z zBrusha sie da wycisnąć, jak będę miał chwile to sie tym zajmę.

 

Dzięki raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności