Skocz do zawartości

[architektura] sala koncertowa..


maciekG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Rewelacja! Od zewnatrz wyglada troche jak sklejenie kilku roznych pomyslow, ale mimo wszystko trzyma sie qpy. Nie wiem do czego sie tu wpisywac. Ogladajac sasiednie kamienice nie widze tu raczej jakiejs wartosc arch. A funkcja budynku calkowicie uzasadnia odmienna bryle. Uwazm, ze dodala ona wartosci tej uliczce. W srodku nawet po wstawieniu kolorowych postaci jest ladnie. Troche mnie zastanawia - jak taka ciasna uliczka obsluzy ruch samochodow w dniu koncetu? Wizki bardzo przyjemne, ale na 3 obrazku robotnicy chyba zapomnieli pomalowac balustrady.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biel zubaża nieco wnętrze i nie przydaje mu odpowiedniego klimatu związanego niejako z przeznaczeniem jakim będzie tu głównie muzyka. Ogólnie poprawnie, w duchu modernistycznym. I znowu to przeszklenie w wystającej z elewacji ramie:( Myślę, że przy budynku o takim charakterze warto było sięgnąć po ciekawsze, bardziej oryginalne rozwiązania.

Jako wizka się podoba;) Podzielisz się materiałem podłogi we wnętrzu?;P

Brawo za kompozycję postaci, nieźle wyszło;) To już w PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Bardzo fajne założenie, jeżeli chodzi zewnątrz ( bryłę budynku) chodź nie widać dokończa całości budynku przez jego lokalizacje mógłbyś pokazać elewacje frontowa..? Natomiast wnętrze pozostaje wiele do życzenia ( kwestia gustu), laski super.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobra obudziem sie...to moze troche poodpowiadam :)

 

wiec tak...budynek celowo wyroznia sie z tlumu..gdyz jest polozony w bocznej, opuszczonej i dosc ciasnej (co mam nadzieje widac) uliczce..ale w centrum miasta...bardzo w centrum..jakies 30 moze m od jednej z 3 glownych ulic..z wiekszoscia sklepow itp.. stad tez nadwieszenie sali koncertowej nad ulicą..ma zwracac uwage ludzi..i ozywic ulice...koncepcja zaklada generalnie powstanie jeszcze dwoch budynkow nowych w glab ulicy..co do budynkow sasiadujacych to faktycznie sa to tyly starych wiktorianskich magazynow..gdyz miasto bylo w wiekszosci handlowym..stoją głównie puste..wiec mozliwa jest adaptacja przyziemi na bary, puby, cluby etc....zgodzic sie moge ze moze sama elewacja jesli chodzi o uklad nie jest do konca do pracowana...no bo nie jest :)...tez nie jestem do konca zadowolny (glownie z okien w czesci ze stali COR-TEN..na poczatku mialy wystawac dwa okna...ze niby czarne i biale klawisze..ale sie pozmienialo :) )...LEDy to taki smieszny troche pomysl ktory ma dodatkowo zwracac uwage...planowo maja jeszcze dodatkowo zmieniac kolor w czasie koncertu np w rytm muzyki zeby pokazywac ze cos sie dzieje we wentrzu..

 

co do wnetrza to jego projekt jakgdyby nie miescil sie w zakresie opracowania..dlatego jest ono takie surowe...rendery maja za zadanie pokazac tylko pomysl jakim jest umieszczenie klatki schodowej i galerii w tym przeszkleniu oddzielajacym dwie brylki (sale koncertowa i pom. pomoznicze)..wiem ze moglem sie bardizej postarac z nim..no marne tlumaczenie ale tak wyszlo :)

 

ok..strasznie sie rozpisalem..dzieki wszystkim za komentarze.mam nadzieje ze co nieco wyjasnilem...elewacje i teksturke wrzuce pozniej...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności