Skocz do zawartości

Kayah w Pasażu Grunwaldzkim ;]


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Nowootawrty Pasaz szarpnal sie ostatnio na kilka scenicznych dni z naszymi rodzimymi gwiazdami. Niestety, dowiedzialem sie zbyt pozno zeby sfotografowac m.in. Kasie Skrzynecka, ale zalapalem sie jeszcze na Kayah. Przy okazji pozdrawiam wszystkich - jak to rzekl do mnie zarozumialy ochroniarz - "pro" fotografow, wyrzuconych z owego koncertu.

 

 

Zatem zaczynam. Wiem, ze srednio, wiem ze nie nazywam sie tweety i nie wchodze do sejmu na lewe legitki. Ale do cholery - cieszcie sie ze wogole to wrzucam! :P

 

 

ZIARNO mode on!

 

img0182sd9.jpg

 

img0199kr0.jpg

 

img0204ks2.jpg

 

img0216iy5.jpg

 

img0225lh0.jpg

 

img0258gz0.jpg

 

img0264kd1.jpg

 

img0259wn6.jpg

 

img0240bl7.jpg

 

img0295bp1.jpg

 

 

aha - zdjecie czwarte od konca - udalo mi sie z pania Ewa nawiazac kontakt poprzez gest i usmiech. I wlasnie dla takich milych chwil warto meczyc migawke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

całkiem fajnie. kilka rzeczy skadrowałbym trochę inaczej ale jest nieźle :)

 

na trzecim od góry ciekawie się układa światło na włosach ale przeszkadza cięcie z prawej.

 

ogólnie fajnie zdjątka.

 

a o co chodzi z pro fotografami? wywalili ich z koncertu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - kolesie po kilkudziesieciu minutach koncertu po prostu zaczeli sie pytac ludzi z wiekszymi aparatami cyz maja pozwolenie. Jesli ktos takiego nie posiadal to po prostu mu dziekowano i sugerowano zeby nastepnym razem przyniosl idioten camera, bo tym fotografowac wolno bylo x_x

 

ciekawe co maja zrobic ludzie ktorzy jako jedyny swoj aparat maja wlasnie canona a wogole nie w glowie im profeska o_O

 

 

co do ciec i kadrowania - no niestety, nie stalem calkiem z przodu, a przede mne byly z dwie, trzy osoby, wiec miejscami po prostu kolesie mi zaslaniali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - kolesie po kilkudziesieciu minutach koncertu po prostu zaczeli sie pytac ludzi z wiekszymi aparatami cyz maja pozwolenie. Jesli ktos takiego nie posiadal to po prostu mu dziekowano i sugerowano zeby nastepnym razem przyniosl idioten camera, bo tym fotografowac wolno bylo x_x

 

zabiłeś mnie o_O

jeśli kiedyś ktoś ci tak powie, udaj wielce zszokowanego fotoreportera wielkiej gazety i zagwarantuj tępemu ochroniarzowi, że żadna większa gazeta we wrocławiu nie wydrukuje ani jednego zdjęcia z tej galerii.

 

Może być pan pewien, że w takim razie żadna - powtarzam żadna fotografia waszego centrum nie przejdzie na łamy gazet jak wyborcza, słowo itp. Zastanówcie się komu bardziej szkodzicie. Ochrona wizerunku swoją drogą ale prosze mi uwierzyć, że sprawozdanie medialne ma jednak większą siłę przebicia drogi panie"

 

wiesz lekka burza nie zaszkodzi. wydaje mi się, że to jakiś totalny debilizm >:[

 

pikSar nakręcał mnie na Złote Tarasy w wawie. tam ponoć też nie wolno focić. do tej pory nie miałem czasu ale widzę, że chyba jednak się przejdę w weekend do ZT i wyjmę canona z gripem i długą lufą, wywieszę press i zacznę ucieczkę przed hordą ochrony. jeśli więc usłyszycie stłumione huki wystrzałów przerywane charakterystycznym "pszkssss" migawki canona 350D to znaczy, że tweety walczy z ochroną ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności