Skocz do zawartości

Layout: 3 szkice do wyboru :)


Gość User190

Który szkic jest najlepszy?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który szkic jest najlepszy?



Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Cześć,

ponownie postanowiłem przeprowadzić badania socjologiczne. Otóż pokazałem 3 projekty (właściwie jeszcze szkice) klientce, ona wybrała jeden z nich. Chciałbym, żebyście to Wy teraz wybrali ten, który Wam się najbardziej podoba - wszystki 3 to wstępne szkice wymagające poprawek i podokańczania.

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

 

oj, M@ti, M@ti... Tyle na forum siedzisz i dajesz zle nazwy watkow... /knysha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja bym się zdecydował chyba na 1

Ładnie wyeksponowane logo, menu górne łatwe do edycji, tzn. łatwo dodać albo odjąć pozycję jak i menu boczne/lewe też łatwe do rozbudowania.

Generalnie to ładne czyste i przejrzyste projekty ale 1 według mnie debest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Lis> Mam skończyć 2gi z uwzględnieniem kolorów z pierwszego...

Głosować panowie, głosować!! Mało tych głosów!! :P Tylko tylu Was tu jest?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie żaden. 1 byłby fajny gdyby nie to że nie widać literek w menu na górze. Nie tylko tam, wszędzie czcionka ma lipny mdły kolor.

 

2. za jaskrawa jak dla mnie

 

3. wsumie daje rade gdyby nie mdłe właśnie kolory. za dużo wolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Cruzh3r> Nie prosiłem o ocenę - prosiłem o wybór, więc następnym razem postaraj się uszanować moją osobę i chociaż przeczytać to, co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nika_k

Zeby nie było - zagłosowałam;-)

Ale co do komentarzy- wg mnie podstawowym brakiem ankiety jest to,że nie piszesz dla jakiej tematyki projekt.Wszystko od tego zależy.

Wnioskujac po menu i tektach - wychodzi,ze proj businessowy, unie europejska itd..w takim wypadku kwiatki, wrzosy i róże wogole nie powinny sie pojawić.Niebieski jak najbardziej:-).do tego biznesowa szarosc- 2 to moj faworyt:D

 

A poza tym- to chyba podstrona?....tak duzo wlanego tekstu....Moze home z roznymi zajawkami tez pokazesz jak juz zrobisz ? A kiedy bedzie info, co wybrala klientka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Założenia początkowe projektu były takie: niebieski do minimum i wygląd biznesowy jak to określiła nika. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem sztywnych stron bez żadnego elementu luzu - biznes nie powinien być sztywny i szablonowy, więc strona również. Tak, to jest podstronka.

Ostatecznie, po sugestiach klientki wyszło coś takiego:

2a.jpg

Myślę, że kolorystycznie jest gorzej niż było, ale miałem kategorycznie zabronieone używanie już nie tylko niebieskiego ale też zieleni i sugestię, żeby iść w beże, róże, itp. Zdaję sobie sprawę z tego, ż niebieski nie pasuje. Cóż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michlord

Fajne, fajne.

Ale ja bym zrobił te przyciski czerwone i dopiero jak się na nie najedzie to niech robią się jaśniejsze (na odwrót niż u Ciebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności