Skocz do zawartości

Layout: studio projektowe "Webidea"


Robertus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo mi sie podoba jeśli chodzi o strone wizualną, pierwsze skojażenie jakie miałem po załadowaniu strony to 2advanced.com

Ogólnie jak dla mnie bdb choć otwieranie prac w galeri mogłoby dziać sie szybciej :P albo gdy otworze jeden projekt z jednej gruby to w tym otwartym miejscu gdzie jest wyświetlane powinny być strzałki żeby pokazać następny, wiadomo o co cho..

bo ciągłe zamykanie i otwieranie tego jest męczące.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Najs :) Właściwie jedyne do czego się mogę przyczepić to to, że pewnie zaniedbaliście rodzinę, znajomych i całe życie osobiste, żeby ją w całości poskładać :P

Aaaa.. te lecące drobinki, przy przełączaniu rozdziałów wyglądają kiepsko - wypadałoby je jednak zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka [co mnie najbardziej zniesmaczylo] to w preloaderze outer glow w logu firmy i migajacy glow w buttonie /wejscie/ jak dla mnie niepotrzebne to i strasznie wiesniacko wyglada. W dalszej czesci stronki logo jest bez tego glowa = niekonsekwencja[?]

I jeszcze czcionka w napisie /zawodowcy sa teraz.../ bym ja zmienil o ile bym w ogole nie wywalil tego napisu. Preloader az prosi sie o zmiany bo na wstepie psuje efekt calej stronki [jest przekombinowany i wystepuje w nim za duzo typow czcionek/napisow]

Reszta jak najbardziej sie podoba!:)

 

Edit: w ogole dlaczego nie zrobic automatycznego startu stronki zaraz po zaladowaniu? Przycisk

/wejscie/ jest chyba niepotrzebny, logiczne jest ze jak ktos otwiera ta stronke to chce na nia wejsc, po co komplikowac?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem pierwszą stronę (z preoloaderem) i pomyslałem że będzie średnio;outer glowy, 'radioaktywne' kolory czcionek, rozne fonty itp jakoś bym poszarpał to czarne tło.

 

natomiast po załadowaniu ... no nie mam pytań po prostu ;) gratuluje

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, strona zaje* :) jedyne co mi nie pasuje to portfolio... macie wypasna

strone ale te rzeczy z portfolia sa lige dalej... rozumiem ze trzeba pokazac

ze sie cos na sprzedaz robilo i sie poreklamowac... ale moze na poczatek

lepiej rozwinac te prace 'artystyczne' a nie komercyjne ktore sa duzo slabsze

niz zapowiadaloby sie po stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) naprawde fajnie wam to wyszło :) Ale jako klient to bym sie zdziwił troszke bo wygląda bardziej jak interFejs Gierki Fallout niż strona studia zajmującego się grafiką :) Świetna kompozycja jeszcze raz gratuluje ,ale jako strona firmowa mi nie prasuje :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona trochę za długo się ładuje, gdybym nie był jej ciekaw po chwili bym ją wyłączył,

wizualnie ładnie choć trochę przeładowane

 

tekst na początku wywarł na mnie wprost przeciwny skutek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności