Skocz do zawartości

WAŻNE !! Fortuna się kołem nie toczy - reklama soków


imprecis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam wymienionej w tytule reklamy soków Fortuna. Nigdzie jej nie mogę znaleźć. Wiem, że wielu z was pracuje w agencjach reklamowych. Może ktoś posiada tą reklamę, potrzebuje jej do prezentacji maturalnej z polskiego. Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

niestety nie wiem gdzie ta reklama jest, ale chciałem zauważyć, że szybko się za to zabierasz :) ale ja też, dzisiaj skończyłem pisać pracę, mam teraz 3 dni na naukę :)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, na dzień przed egzaminem doczytywałem jeszcze potrzebne lektury, a samą prezentację tylko raz powiedziałem w domu, jak już tak odbiegamy od tematu... ;)

 

Aha, no i muszę podziękować za udzioleną mi swego czasu pomoc w innym temacie, zdobyłem 90% (ach te nerwy ^^) również dzięki wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, on szuka już od 2 tygodni tej reklamy i dalej nie znalazł :P Co do robienia na ostatnią chwilę to ja tutaj jestem mistrzem :P Dzień przed robienie prezentacji w PP, a parę godzin przed egzaminem pisanie pracy. Mimo to było 20/20 :P Więc czasami nawet na ostatnią chwilę praca może na dobre wyjść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszym dniu zgadzam się z opinią że matura to ściema. cały rok mnie straszyli że nie zdam, że nic umiem itd. a dzisiaj dostałem 20/20

i po co było sie stresować?

a dodam że prace skończyłem pisać przedwczoraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności