Skocz do zawartości

Scena 3D: Łazienka


Gość jaco

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaco

Wrzucam moją nową łazienkę, jest to wizka dla pewnej osoby czyli projekt nie jest mój. Rendery próbne MantalRay około 50 minut bez PS, oświetlenie Daylight System (MrSky & mrSun). Ostatnio miałem dylemat czy nie przesiąść się na VRay-a, ale wkońcu zaczeło coś wychodzić. Narazie jest troche pusto. Szukam optymalnych ustawień a potem ją czymś zagrace. I zrobie renderki ze śiatłem z Halogenów.

Komentujcie :-)

 

1_lazienka.jpg

 

2_lazienka.jpg

 

3_lazienka.jpg

 

No i Update wersja z nocy z oświetleniem z Halogenów. Tylko która wersja jest lepsza?

4_lazienka.jpg

 

41_lazienka.jpg

 

5_lazienka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość George82

bardzo fajnie wyglada... Tylko jak dla mnie II ujecie nie jest ciekawe. Czekam na pierdółki.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to wygląda od strony układu pomieszczenia, ścian i pochyłości. Skos przechodzi dziwnie przez przestrzeń okna. W ogóle trudno się połapać. Na nocnym ujęciu pojawia się też jakby dodatkowa krawędź na skosie biegnącym z prawa na lewo.

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaco

Spoko włąśnie sam zauważyłem dopiero teraz ten dodatkowy skos to błąd przy grupach smothowych :-/ juz poprawiłem. Drzwi to 80 x210 cm a jeśli wyglądają na za szerokiego, to pragne zwrócić uwage na to że przy kamerze o głębokiej perspektywie ... dzieją się takie rzeczy. Zlewiki nie moje jakby ktoś nie zauwazył ... chamfer po wyostrzeniu sprawiają wrazenie ostrych ale nie są, mi tam osobiście pasują takie. Chromik do poprawy, coś tam sie kiepsi przez niego. POmieszczenie jest takie jak w rzeczywistosci niestety tak zajebi...e obsadzili okno żę ten skos wchodzi w nie, a nie bede oszukiwał ludzi że tak nie jest. Chciałbym podkreślić że mam za mało czasu na poprawki szczególów modeli bo to nie o to tu chodzi. MIałem zaledwie jeden wieczór na to zeby pokazać łązienke w 3 ropdzajach oświetlenia. TEn 3 to bedą śietlówki w tych przestrzeniach pod sufitem. Acha oświetlam photometrykami a ustawienia biore z fabtucznych katalogów co naprawde nie przekąłda się z w żąden sposób na realistyczność sceny. Kwestia jedynie ustawienia GI i FG, Energy i DEcay + Logarytmic. Jka na 50 minutowe rendery jestem zadowolony bo mówie jeden wieczór to za mało. ALe dorzuciłęm jescze jeden rzucik.

Dzięki za wskazówki.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaco

Kurde radiusy na 1 cm może na 10 cm coś poradzi, próbuje zrozumiećtroche tego MR-a w poprzednich scenach z dziennym ośietleniem używałem 1 cm a FG na Hight i jakoś lepiej było..? spróbuje coś z FG Point INterpolation. I jeszce troche więcej fotonów dam chociaż zbliżam się do tej magicznej liczby po której wyskakuje Mental Ray Error! :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności