Skocz do zawartości

Wiz: moja łazienka...


hush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jako mojego pomysłu, w domu takiej nie mam, ale przyznaję, iż jest częściowo z katalogu pewnej firmy ściągnięta :D ale tylko częściowo(m.in kadr :D)

Renderuję teraz z Gi Dome... zobaczymy jak wyjdzie, tylko strasznie długo trwa to w YafRay'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwertyfa7.jpg

 

Pierwsza próba z GI, niestety troche małe, niedoświetlone i długo się renderuje, ale jeśli możecie ocenić, czy udało mi się otrzymać lepsze światło i na ile jest ono dobre, to byłbym bardzo wdzięczny, bo w sumie nie wiem jak to dalej poprawiać :confused:

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Łazienka nie ma sufitu :D

2) Render ok 9h, załamka... to przez te ręczniki(mają "włoski" czyli blederowe particles, niestety nie widać na takim renderze)

 

 

O_O Jak by mi się coś ręderowało przez 9h to bym się powiesił :O

 

Ogólnie fajnie.... pobaw się ze światłami może daj im jakiś materiał/krztałt ...Szafki byłby chyba ładniejsze z małym reflectem+bump, podłoga jakotaka, gi ustaw na 250-300 chyba że tyle już masz to daj więcej, te szklane drzwi.... mmmm ee wyłącz cienie albo daj im caustyke bo jakoś tak mi się dziwnie patrzy :c

 

btw jak ci się z GI tak cięrzko ręderuje to morzesz spróbowac z AO a potem w photoshopie połączyć ...(Mały tutek jak niewiesz jak zrobić AO.....wywalasz wszystkie światła, potem na wszystkie obiekty nakładasz texturkę AO(standard>Diffuse>Ambient oclusion czy jakoś trak dodatkowo morzesz ilośc sampli tam zwiękrzyć itp) i renderujerz... potem w photoshopie przy użyciu metody Multiple łączysz normalny render z AO)

 

No i to natyle :P powodzenia z kolejnymi renderkami :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności