Skocz do zawartości

Ubytovanie na Słowacji :)


Gavreel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tegoroczne wakacje postanowiłem spędzić na mazurach. Doradźcie jakieś ciekawe miejsce, które spełnia następujące warunki: 2 osobowa kwatera, bardzo blisko jeziora (tak zeby była możliwość kąpieli), w poblizu wypozyczalnia sprzetu, do 30zł/dobę. Ciekawa okolica mile widziana :)

 

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zmiana planów :) jednak wybieram się na Słowacje. Też nad jezioro, może w okolice wód termalnych. I tutaj jest kłopot, bo nie bardzo radzę sobie na Słowackich stronach www.

Znacie może jakiś fajny (Słowacki) portal, który pomógł by mi wyszukać miejscówek, coś w stylu http://www.wypoczynek.pl/ W Polskim portalu podoba mi się mapka z zaznaczonym wybraną ofertą.

 

Dodatkowo przydały by się: mapa Słowacji online (coś jak www.zumi.pl) oraz mapka z zaznaczonymi wodami termalnymi.

 

Help

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto zobaczyć

byłem tam na prawde b. fajnie:) http://www.vadas.sk/index.php?menu=kupal12_pl&lang=pl#_Plaveck%FD

http://www.sturovo.sk/main.php?id_menu=16299&firmy_slovenska_flag=0

tu jeszcze jest kilka ofert

http://www.liptovtravel.com/polish/

aa wpisz w google TATRALANDIA tam to jest dopiero masakra po koleji linki od góry i znajdziesz chyba z 5 pierwszych linków jest o tym super miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dawcio :cool: Wybrałem Słowację m.in. ze względu na niższe koszty a okolice tych kupalisk (np. Tatralandia, Basenova) to niestety takie same cany jak w Polsce, ale napewno odwiedzę jakiś aquapark (o ile połapię się w Słowackich autobusach), a kwaterę prawdopodonie wyszukam nad jeziorkiem Orawskim. 3 link jak najbardziej godny uwagi :) Dzięki więc zatem.

 

+ dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ile chcesz ubezpieczenie? ;]

bo możesz kupić takie na wyjazd, wtedy ja bym PZU wybrał, jeżeli chcesz ubezpieczenie na dłużej, nie masz jeszcze 26 lat to polecam EURO26, nigdy nie miałem z nim problemu, uznawane za granicą, sporo zniżek, no i jest na cały rok. Nawet wypadki na snowboardzie pokrywają :P.

Cena EURO26 to chyba 60 zł niecałe, nie pamiętam teraz dokładnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd już w niedziele :cool:

Ubezpieczenie wziąłem Euro

 

Pozostaje parę mniejszych kwestii:

1. Jak dzwonić najtaniej ze Slowaqcji do Polski?

Ja wymyśliłem, żeby kupić na Słowacji starter i normalnie dzwonić do rodzinki a oni do mnie przez Skajpa (kredytów mam 10euro). Jakieś inne pomysły?

 

2. Czy w Banku PKO BP jest możliwość korzystania z konta (w sensie wypłaty gotówki a nie przelewu przez inteligo) za granicą bez wyrabiania dodatkowych kart?

 

Pozdrawiam, jeszcze z Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wróciłem ale dopiero teraz mam trochę czasu żeby pokazać wam foty. 3 tygodnie tam byłem a i tak czasu zabrakło. Mieszkałem w 2 miasteczkach, pogoda Boska (opalenizna zejdzie gdzies w okolicach Bożego Narodzenia), rozwalony łuk brwiowy na zjeżdżalni (difficulty: extrem), piwo za 20 koron- żyć nie umierać... i wiele wiele innych ciekawych przygód :)

 

A to na przystawkę :) Jakość może kuleje ale co z tego :D

 

Jaskynia Slobody (Wolności)

hpim4363wv9.th.jpg

 

Przepiękna tęcza (na żywo wygląda lepiej i więcej jej widać. W tym samym czasie dziewczyna znalazła 4 listnego shamrocka)

hpim4247us0.th.jpg

 

Hrad w Likavce (w drodze na Predny Choc- 1248m)

hpim3906hm8.th.jpg

 

Droga do aquaparku Besenova

hpim3552xt3.th.jpg

 

Jak chcecie więcej to wrzuce... Podajcie mi tylko sposób gdzie załadować pliczki 4299x935 (imageshack nie trawi) ?

 

EDIT:

Co te zdjecia takie male :/ zaraz to wyjaśnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności