Skocz do zawartości

[Model3d] O.R.P Czerwony Miecz [WIP]


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oto powoli robie model Flagowego Okrętu Gwiezdnej Marynarki Wojennej RP o pięknej nazwie "Czerwony Miecz" :D

Narazie został zrobiony główny kadłub, dziś zabieram sie za hangary lub silniki :)

6cd203be7254a7d5.jpg

ebe8535ce1bb332e.jpg

Największa trudność dla mnie to przyszłe teksturowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trochę mi to przypomina inny okręt gwiezdnej marynarki wojennej RP, a mianowicie prasolot :)

 

201741891

 

Pomysł fajny, przydało by się popracować nad zróżnicowaniem bryły. Poszukaj na google jakichś fajnych referek pojazdów kosmicznych i wykorzystaj ciekawe elementy w tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, koncept przypomina mi starwarsowe destroyery z tym mostkiem wystającym..hm, może być ciekawie :)

 

i nie chcę zabrzmieć niemiło czy niegrzecznie,ale jest sens wrzucania updatu po trzech extrudach?

 

ja wiem, zrobić cokolwiek w blenderze to wyczyn ale bez przesady...moim zdaniem oczywiście...

 

pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od ustalenia podstawowego kształtu statku. Jeśli nie ma to być stylizowane na grę sprzed dekady, sama bryła jest na razie dość uboga w szczegóły. Nie chodzi mi tu o nity, czy tym bardziej zadrapania na kadłubie, a bardziej o nadanie mu jakiegoś konkretnego kształtu.

 

http://www.lcarscom.net/fsd/art/images/dd-2.gif

 

Potem możesz sobie dłubać osobno nad działkami, silnikami i czego tam dusza zapragnie, na koniec łącząc je w całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności