Skocz do zawartości

Animacja 3D: Wolność.


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Udało mi sie skończyć szkółkę i w ramach obronionego dyplomu przedstawiam moją krótką animacyjkę.

 

Pracę można obejrzeć na youtube (4 MB - 428x240 px):

Dość słabo wygląda na małym ekranie, dlatego można też zobaczyć większą wersję (11MB - 720x576 px):

TUTAJ

 

Praca nad animka trwała kolka miesięcy (przeważnie w późne wieczory po pracy lub nawet całe nocki :) )

 

Poniżej kilka rysunków gotowego obiektu:

szkic.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

Oczywiście animka ma lekki zarys scenariusza - rendery powyżej mają jedynie przedstawić głównego bohatera.

Oryginalnie trwa 2 minuty i 11 sekund (w wersji przedstawionej na forum usunąłem wstawki informacyjne :/ )

 

Nie jest to może coś wybitnego :D, ale w końcu udało mi sie zakończyć prackę i studia. Egzaminatorom się podobała więc chyba nie jest taka zła :)

 

Wszelkie uwagi mile widziane :).

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jou, scenariusz jest a i owszem, brakuje tylko czegos na zasadzie pointy na koncu, nie wiem jakiegos zaskoczenia, podsumowania...czegokolwiek ;) Postac jest spoko ogladając renderki natomiast szkoda ze nie widac całego tego detalu w filmie bo to szkoda roboty (tzn. szkoda nie szkoda bo pewnie sam modeling to juz niezla zabawa ;) Troszeczke wedlug mnie zle rozlozyles detal postaci, mianowicie super wygladaja jego gacie, ale np. oczy sa juz potraktowane lekko po macoszemu, ale to moje zdanie tylko. Co do animacji samej postaci: hm, pewnie sam wiesz ze mozna lepiej, fajnie ze skonczyles bo czlowiekowi zawsze po czyms takim lzej na duszy ;) Masz juz gotową postać...powalcz z nia dalej, czemu nie :>? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno fajne doświadczenie i spro się nauczyłeś podczas tej realziacji. Można by się czepiać mocno wykonania ale nie ma sesnu. Widać zamysł, jest on czysto poprowadzony. Kolorystycznie też ciekawie. Na początku chłodniej... później im bliżej końca tym cieplej i przyjemniej. Technicznie sporo braków, ale czasami one nie są najważniejsze. Projekt ukończony, szkoła też... GRATULACJE!

 

I powodzenia przy kolejnych filmikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze i uwagi.

Tak animacja ni jest najwyższych lotów i zdaję sobie z tego sprawę - następnym razem będę robił więcej ujęć próbnych.

 

Oczywiście nauczyłem się tego i owego podczas tej produkcji i wiem, ze jeszce daleka droga przede mną:D

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że dużo pracy w to włożyłeś, ale animacja postaci wszystko psuje. Czasem też ujęcia kiepsko dobrane. Następnym razem lepiej znajdź sobie jakiegoś animatora do pomocy, bo cała reszta super!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności