Skocz do zawartości

Minibitwa nr 15: Vault's dweller head ;o


Coin

Rekomendowane odpowiedzi

Yo :D bardzo fajnie że minibitwa się podniosła, czasu za wiele nie ma, dlatego rezerwuję sobie coś co mam szanse skończyć - kamienną głowę i kupkę kamieni :D

 

99777115100tu9.gif

 

pzdr i powodzenia all, oby temat przyciągnął masę uczestników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hellou... dopiero dzisiaj udało mi się to tego zabrać, heh, updaty u mnie leżą i kwiczą, daję więc nieskończony model ( przekroczony limit a wszystkiego jeszcze nie wymodelowałem... )

 

62760175ik8.jpg

 

2srs2.jpg

 

 

 

75691639bg7.jpg

 

 

1stb8.jpg

 

 

Jutro wrzucę skończony model... Do ostatniej chwili będę zapewne walczył z teksturami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update... Wiem że można by sporo zaoszczędzić ale ani nie mam teraz za bardzo czasu na to żeby się tym dłużej bawić ani umiejętności nie te... brak praktyki etc itp. Model zrobiłem tak jak zamierzyłem - na głazach solidniejsze liny z geometrii + jakieś supły, od tyłu czyta się jakąś plątaninę lin i śmieci i to chciałem od początku zrobić na alphie tylko na poprzednio pokazywanym etapie tego jeszcze nie miałem - pokazuję to teraz na szybko skleconej "wrażeniówce" ( alpha będzie lepsza ). Zejście do wymaganego limitu uwzględniając powyższe to nie problem, a mając limit 1k nie będę na siłę upraszczał żeby mieć mniej o kilkadziesiąt-set tris, bo po co. Główny czynnik to niestety jak wspominałem czas, który obawiam się nie pozwoli mi także na zrobienie zbyt dobrego diff, no ale mówi się trudno. pzdr all

 

11um4.jpg

 

 

22gh1.jpg

 

 

33si6.jpg

 

siata :

 

44zh9.jpg

 

 

 

 

EDIT:> Muszę niestety przerwać pracę na dziś, wrzucam wstępną tex w 1024, a model dodaję sobie do listy rzeczy do skończenia w wolnej chwili :D Pzdr all, życzę reszcie uczestników szczęśliwego pokończenia projektów.

 

 

91027598ie9.jpg

 

 

59154355nu0.jpg

 

 

42987942ly8.jpg

 

 

87119007jk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności