Skocz do zawartości

WIP 2D: speedbaby


purple

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się...mój pierwszy poważny speedik ujrzy światło dzienne(choć przed tem było wieele prób),ale opłacało się bo wkońcu wypociło się coś takiego. więc mówcie karćcie,chwalcie,co tam chcecie,ciągnijcie mnie po prostu w dobrą stronę,bo(Eureka!),chyba łapię o co chodzi:D:D:D

jadiggc5.th.jpg

 

a ja tym czasem dziargam dalej...

uuff...ciężko,i ofkors oko najlepij idzie...:

jadigzafu2.th.jpg

 

...ale jak włosy zmienić w włosy,to już pojęcia ni mam,zrobić zrobię,ale jak się metody dowiem,no i kuuupe dziargania będzie...ech..a już by się chciało...tak...być po wszystkim i efekt widzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Silesti: dzięki,będę się starać,a te włosy...chmm...jakoś wyszły mi we wcześniejszej pracy,ale tutaj to skomplikowana bryła,każdy włos,praktycznie idzie w inną sroną,a trza jeszcze zachować przy tym charmonię układających się w kształt,kosmyków...-więc może to nie być łatwe;)

 

long hours later...

no dobra coś się wypociło(ta rada z refleksami-bomba!,pędzlem kaligraficznym i miękkim rozjaśnianiem,wyklarowały mi się chery,a dalej to juz oczywiste było gzie dawać ściemnianie i tony:D)

wyszło takie,ale czy kolor zostawię,to nie wiem:

jadigza2rozmiaryv0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we włosach i nie tylko;P

uuff...kupa roboty była,roboty,nauki,dziargania...ale coś mi jeszcze nie pasuje...może kształt głowy(?)...

zapraszam do komentarzy,nie wiem(bo już nie widzę)czy proporcje są ok.,mam pewien pomysł(podsunięty przez Miriama,niechcący;P)na tą prackę, ale jak coś to dawajcie znać,wiem,że zaglądacie,więc piszcie;)

 

 

jadigza3222rozmiarto2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności