Jump to content
Sign in to follow this  
Belus

problem z siecią (Talk Talk)

Recommended Posts

Mam taki problem. Prawie żadna strona nigdy nie ładuje mi się do końca (obrazki)... a jeśli już to bardzo długo. Wygląda to tak... wchodzę na np max3d.pl. Wszystko pieknie szybko idzie (nawet bardzo) ... ale przy końcu wczytywania strony jakaś zwiecha...i: albo muszę kilkakrotnie przeładować stronę (czasami daje to rezultaty... ale tylko czasami) albo czekać w nieskończoność na wgranie się jakiegoś ( z reguły jednego) obrazka. Używałem Firefoxa i Opery.Wszędzie to samo. W operze na górnym pasku widać jak wczytuje obrazki i zawsze zamula go na 99 procentach wczytanej strony (np wczytano 45 obrazków z 46). No i cały czas na kursorze klepsydra. Czyściłem kompa wszystkimi "odsyfiaczami" jakimi się dało ale to nie wina kompa bo mam tak prawie od samego początku i tak samo zachowyje się nawet zaraz po reinstalacji na świeżutkim systemie. Sprawdzałem test szybkości łącza: download 4675 kbps upload 375 kbps czyli nie jest źle. Nie wiem czy to wina dostawcy internetu? (jak odpalam program dostarczony razem z pakietem firmowym (Talk Talk - dostawca brytyjski) to po uruchomieniu programu "naprawczego" wyświetla mi komunikat, że mój internet działa bez zarzutu i szybkość jest ok (no bo szybkość jest ok ale tylko do 99%. Acha. cache przeglądarek też czyściłem.... Ma ktoś jakieś przypuszczenie co to tego stanu rzeczy? Z góry dzięki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belus jaki system masz?, może jaki Windowsowy Defender lub inny AntyŚwir zakłada blokadę na kompletne wczytanie strony, u siebie miałem podobnie z GDatą wyłączenie jednego "silnika skanującego" pomogło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows XP SP2. Systemowe zabezpeczenia (firewall i antywir-wyłączone). Ogólnie mam Zone alarm i Avast ale po wyłączeniu ich dzieje się to samo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy