Skocz do zawartości

Portfolio: Mateusz G


Ex3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

za wielkie to wszystko i nie za ładne jak dla mnie.

w dodatku pusto strasznie, a prace to zadna rewelacja, niektórych to bym sie wstydził pokazac..

 

w CV masz napisane

"Flash Action Script - bardzo dobre"

 

to nie szło zrobić sobie strony wypasionej we flashu ?

skoro z html i tych innych jesteś ciemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde , przeskaluj to jakoś niepotrzebnie wielkie menu, w ogóle strona nie mieści mi się w przeglądarce, nie dość, ze muszę przewijać stronę, to w galerii, jeszcze obrazki. A propos galerii to radziłbym się zastanowić czy nie wywalić paru obrazków.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wszystko mieści, i szczerze mówiąc to wole proste strony na htmlu niż wypasione i wolno się łądujące na flashu.

ale jak piszesz, że coś tam umiesz to powinieneś załączyć jakieś prace to potwierdzające, np. C, Java. to jest chyba polska tendencja że się wrzuca wszystko jak leci do CV, w nadzieji, że zwiększy to nasze szanse (ja też się czasem na tym łapie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em, to że tak prosta strona nie skaluje się do okna przeglądarki (mam w tym momencie 1024x768 i musze przesuwać na boki) nie swiadczy o niej za dobrze,a raczej o autorze.

Z tym CV też racja. Jak szukasz pracy jako grafik, zrób sobie cv pod grafike. Nikogo raczej nie obejdzie czy masz doswiadczenie jako kelner. Tak samo wypisywanie masy programów/umiejętności prowadzi do tego że trafisz na posade grafik-kombajn i bedą od ciebie wymagać w cholere rzeczy za małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehem Ehem. Tak więc:

- Ogólnie bardzo oldshoolowe.

- Niektóre teksty świadczą o tym że jesteś zdesperowany. A takich łatwo oszukać.

- Niektore teksty/prace zamiast pomagać szkodzą.

 

Choćbyś niewiem jakie rzeczy wypisywał w cv to i tak po obejrzeniu galeri Zostajesz zdyskwalifikowany. Lepiej. Jak ktoś zobaczy galerię to nawet nie będzie czytał cv. I nawet "APEL DO WSZYSTKICH PRACODAWCÓW" w tym nie pomoże.

 

aż mi wstyd

To po co się chwalisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty. Faktycznie nie przyłożyłem się do tej stronki, zrobiłem ją na szybko mając nadzieję że nie będzie tego bardzo widać.

Jeżeli chodzi o kod to już napisałem że był wygenerowany w photoshopie zarówno ramki jak i galeria i to chyba jest przyczyną nieskalowalności.

I faktycznie chyba wywalę pare prac i zostawie kilka najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności