Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Maa problem.

 

Jestem początkowym zółtodziobem. Musze narysować rzuty klatek schodowych . Nie mam pojęcia od czego zacząć Co jest ważne donarysowania na danym piętrze i półpiętze.

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

skoro jestes zoltodziob to kto ci dal taka robote?

poszukaj jakis PN (polskich norm) moze tam bedzie stalo co kaman

 

pzdrw

Napisano

znaczy jak to "co jest najwazniejsze" ???? wszystko co jest trzeba narysowac, gdyby cos bylo niewazne to by tego nie bylo :)

 

rysuj sobie oddzielnie kazde pietro ... od podestu do podestu... zdecyduj sobie tylko czy lecisz z gory na dol czy z dolu do gory.. tak czy inaczej musisz miec wszystko wrysowane.. stopnie, porecze, podesty, otwory okienne, drzwiowe, gzymsy, pilastry, parapety, instalacje... a wszystko zwymiarowane.. nie zapomnij o wysokosciach otworow, pietra, stopni, poreczy... dla sprawdzenia dobrze chwycic kilka przekatnych :)

 

powodzenia...

 

p.s. i wez sobie kogos do pomocy oczywiscie ;)

 

pozdr.

Napisano

Zainwestuj w lekturę:

 

"Zawodowy rysunek budowlany" L.Wojciechowski,

albo podobna książkę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności