Skocz do zawartości

Dwa pytania


lukanus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: 1.Pierwsze dotyczy trybu Polygon proxy mode. Otóż,gdy jestem w tym trybie i chcę przejść bezpośrednio z powrotem do poly,to model duplikuje się. Wiem,że można( a może nawet i trzeba...:/ ??) przejść najpierw do standart mode a następnie do poly to wtedy problem nie występuje. chodzi mi o to czy można to jakoś obejść i z polygon proxy przejść od razu do poly( przynajmniej u mnie takie czary się dzieją :/) ; 2.Drugie pytanko: czy ktokolwiek ma skrypt,którym mógłby się podzielić bądź też zna adres strony z której można by taki skrypt ściągnąć,który to działałby na zasadzie Spin Quads (jak w LW. chodzi o to,żeby za każdym razem nie kombinować za dużo ze split polygon tool'em) Z góry Wielkie Dzięki za wszelkie wskazówki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Spin Quads obraca wspólny brzeg pomiędzy dwoma zaznaczonymi face'ami na wszelkie możliwe sposoby,co ułatwia kontrolę nad topografią modelu( gdyż nie musismy tak jak w Mayi ciąć face'ów split tool'em i wykonywać całej reszty zabiegów aby w miarę możliwości utrzymać wszystko w prostokątach),czyli obracamy jeden,wybrany brzeg(pomiędzy dwoma zaznaczonymi poligonami,jak już wczesniej napisałem) a Spin Quads przestawia go we wszelkie możliwe konfiguracje/połączenia. Na prawdę fajna rzecz,niesamowicie ulatwia pracę i kontrolę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności