Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Łąka


macmac

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze raz (-;

bardzo proszę o komentarze dotyczące trawy/łąki którą wygenerowałem, bardzo mi zależy na Waszych opiniach. Trochę nad tym siedziałem,

niby jest ok ale coś nie do końca....

 

Mam nadzieje, że wszystko dobrze się wyświetla i spełniłem

założenia regulaminu!

 

pzdrw

Maciek

 

http://www.max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=47745&stc=1&d=1185046718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z daleka ładnie to wygląda, ale jak sie tak przyjrzeć to nie pierwszym planie jakaś taka "zmiętolona" tzn. taka we wszystkie strony ta trawa ;P no ale to w końcu łąka może niedźwiedzie zapasy były czy coś :D a i trochę mocno tego jpg skompresowałeś :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AlekGo -> te misie szybko biegają, nie zauważyłem ich jeszcze (-;

 

Yaro16 -> szkoda że tylko na tylni plan. Ma być i na przód i na tył więc, czeka mnie jeszcze trochę roboty!

 

Skompresowalem plik bo są ograniczenia przy wgrywaniu i nie wiem jak skompresować aby się zmieścił be utraty jakości...pakuję w jpg ale wychodzi

ok 140kb więc muszę trochę kompresować aby się zmieściło w tych siedemdziesięciu kilku kbytach. Proszę o pomoc.

 

Jeśli chodzi o trawę, to wpadło mi do głowy, że słońce trawa przecież odbija tzn. na "zgięciach" powstają jaśniejsze miejsca, refleksy. Mam zamiar nad tym trochę poeksperymentować. Trochę też pracuję nad innymi parametrami tekstury... wykonywałem już pierwsze testy. niestety czas renderowania znaaacznie się wydłużył...już teraz jest ok 2godzin....

 

Yaro16 -> nie wiem jak przenieść wątek do Grass contestu, ale nowy wygenerowany render, pojawi się już napewno w grass contescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności