Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zegarek Kieszonkowy


z1pp3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm ja na twoim miejscu zrezygnowałbym ze meshsmootha. duuużo łatwiej będzie się modelowało docelową bryłę. bez ms możesz sobie spokojnie booleanami ciąć i nie będzie się kaszaniło ;] ale to tylko moje zdanie. imo całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe jak wróce do domu to pokaże, że bez problemu można zrobić ładne zaokrąglone krawędzie bez ms, imo tu nie powinno być bardzo okrągłych krawędzi ;]. a co do booleana to po prostu trzeba troche potrenować i wszystko ładnie wychodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[demagogia]

Boolean jest zlyyyyy ZŁYYYYY!!

[/demagogia]

A co do siateczek to wygladają ciut chaotycznie, i że tak zapytam - modo ? Bo wygląda jak z modo wyciągnięte, ale moge sie mylić.

No i ładnie ładnie :)

Ale mi składny komentaz wyszedl... nie ma co...

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach: modo modo :P i fakt niektore siatki chaotyczne bo w subdiva sie nigdy nie bawilem o to mi robi za trening wiec siatki sa jakie sa :) ale kazda kolejna lepsza :)

 

chudy mozna ale nie zawsze :P i nie ma czaegos takiego jak niezaokraglona krawedz w realu moze byc tylko bardzo malo zaokraglona :P tak pomijajac to sporo tu jest booleanow tylko potem trzeba siatke reanimowac po kazdym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, po pierwsze fajny ten bump ;)

po drugie, ja bym jeszcze jakos zagospodarował te puste miedziane przestrzenie, moze z tylu jakies wytloczone napisy z marką, modelem itp. A z przodu... hmm.. ten srodek wyglada jakos tak nie skonczenie, nie wiem co w nim jest, ale chyba chaotycznosc tych dziurek i ich "pustość" do nie nie trafia.

Podobają mi sie ryski, nadają smaczku, ale tym frontowym ujęciu na zewnetrzym pierscieniu (tym srebrnym) rysy by sie chyba tak nie ukladaly, tak centralnie... no, chyba wiesz o czym mowie :)

I za duzo tych updatów masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, po pierwsze fajny ten bump ;)

po drugie, ja bym jeszcze jakos zagospodarował te puste miedziane przestrzenie, moze z tylu jakies wytloczone napisy z marką, modelem itp. A z przodu... hmm.. ten srodek wyglada jakos tak nie skonczenie, nie wiem co w nim jest, ale chyba chaotycznosc tych dziurek i ich "pustość" do nie nie trafia.

Podobają mi sie ryski, nadają smaczku, ale tym frontowym ujęciu na zewnetrzym pierscieniu (tym srebrnym) rysy by sie chyba tak nie ukladaly, tak centralnie... no, chyba wiesz o czym mowie :)

I za duzo tych updatów masz :)

 

no moze sie cos wytloczy :) rysy juz troszke zmienilem faktycznei nie calkiem takie powinny byc ;) a srodek jest modelowany za oryginalem tylko ze nie byl pewnie odslowniety wiec dlatego wrazenie jest dziwne ;) chyba musisz sie pogodzic :) a tych dziurkach sa malutkie dziurki w ktorych sa osadzone osie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności