Skocz do zawartości

Scena 3D: sklepik z ubrankami


redish

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. tutaj jest sklepik z ubraniami dla żeglarzy który zrobiłem na zaliczenie wnętrz. Same rendery były robione trochę na szybko – kto studiował to wie dlaczego :) . Teraz bym ten sklepik trochę poprawił – dodał detale i ubranka (żeby ich nie robić to była sugestia prowadzącej :)). Ale największy problem mam z oświetleniem – strasznie szybko robi się tam ciemno – w renderze oddanym dodałem dodatkowe światła – ale chciałbym oświetlić tą scenę jak należy. Dark multiplier też mam strasznie duży – to wydaje się błędem. Ustawien AA nie zmieniałem. Podłoga się za bardzo świecie – ale to wiem i poprawie. Ok. czekam na sugesite odnośnie światła – ustawienia poniżej -wszystkie inne uwagi też mile widziane :)

my.php?image=widokds9.jpg

my.php?image=ustawieniayh3.jpg

Tu jeszcze dodaje rzut sklepu i detal tych linek stalowych w środku – na których by były porozwieszane ubranka

http://img405.imageshack.us/my.php?image=detalip6.jpg

http://img529.imageshack.us/my.php?image=rzutrl8.jpg

Trochę poprawie modele – bo niektóre są keipskie i na szybko robione i dam scenkę do light contestu niech isę inni męczą ;) - aha ustawienia irr trochę rzeźnicze :D ale rendery robione na athlonie 1333 - wiec trochę litości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok nadal walczę z ustawieniami światła. tu ciągle mam problem bo światło za szybko wytraca energie. lada jest jakieś 7 m od okien i jest już prawie całkowicie nieoświetlona - a wiadomo że to tak nie wygląda - badałem w swoim pokoju :) nawet przy zachmurzonym niebie i przy zasłonach jest u mnie w pokoju jaśniej- a ma on 6 m długości i ciemne szafy na końcu :) jedyne co mi przychodzi do głowy to tylko dodanie światła od tyłu bo inaczej przy oknach się pojawiają przepalenia. nawet na tych białych renderach widać że o ile lada jest już dobra to są przepalenia przy oknach - i też jakieś czarne aretfakty :)

z projektu dostałem 4.5 a studiuje na WAPW teraz bedę na 3 roku.

my.php?image=renderkihl0.jpg

my.php?image=ustawieniaroznevx2.jpg

ps. jakby ktoś mi powiedział jak się wstawia obrazi to byłbym wdzięczny ;) klikam na ten obrazek

z górami i się pojawiają w poście tagi ""  "" ale nic nie chce się pojawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności