Skocz do zawartości

WIP 2D: Koloryzacja ołówka


purple

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ z kolorem jeszcze mi tak świetnie nie idzie, a także mam braki w proporcjach wymyśliłam WIP'ka o takiego tam szkicku szybkiego: chciałabym usłyszeć jakie gafy popełniam-co jest nie tak no i radżcie w sprawie koloru i światła dowoli...

z góry dzięki

 

 

kobietkarozmiarch2.jpg

Shot at 2007-08-02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Piersi są pod pachami. ręce mają różną długość poszczególnych przegłubów. Co do techniki, to indywidualna sprawa każdego z nas.

 

Twarz wyszła IMO najlepiej, a najsłabiej pozostałe elementy anatomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy używasz szopa, ale jeśli tak, i jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, ustaw tryb krycia warstwy ze szkicem na mnożenie, pod to właduj czystą warstwę i maluj. Szkic zostanie nie tknięty. Potem dodasz sobie warstwę nad szkicem (albo 14 warstw) i zamalujesz szkic-jeśli chcesz. Ułatwia to pracę. A może już to wszystko wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,tak,od 1,5 roku siedzę w shopku i właściwie to nawet studiuję (ale kiepski poziom).Co kraj to obyczaj,co grafik inny sposób-ten Twój jest ciekawy,bo ja z regóły robię koplitli na odwrót, ale rzeczywiście w Twoim jest mże nawet większa logika;) wastwy to dla mnie logiczna układanka-co pod,co nad,co na jakim trybie i w jakiej kolejności (jak jest ich dużo to da się pomylić)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj to widzę,że ma takie piłeczki zamiast bambuciów...eech już poprawiam to wszystko...

RaVirr no o to chodziło żeby laska ładna była ;)

 

..................................................................

 

No to Let's Rock!

...

dodałam cienie w szarości co by wiedzieć jak to wszystko ma lecieć, i poprawiłam jej trochę urodę ;) -proporcje, zmieniłam jej lekko koncept stendingu, a z cycuszkami to się jeszcze bawić będę ;D ;P :

 

 

kobietkacienierozmiarbusy7.jpg kobietkacienierozmiarbuii0.jpg

 

 

ech...i znowu miało być łagodnie, a wyszło...pikantnie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien jak u kobiet, ale nawet u mnie klata się kończy poniżej połowy bicepsa, więc chyba bimbałki nieco w dół trza dać :P A poza tym coraz ciekawiej to wygląda. Podoba mnie się pomysł z tą a'la sznurowaną bluzką. Keep working ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły zjazd men;D

No nic, co gust to gust, ale myślę,że na ulicy to śliniłbyś się do takiej ;D

tu daję upka tkiego, taki pomysł mi się zrodził we łbie, daję szkic tego pomysłu ofkors i pytam się jk tm wm się to podoba:

cowbojgirlkopiani7.jpg cowbojgirlhatvq3.jpg

Shot at 2007-08-06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna być ok. Popracuj troszkę nad cieniami. Nie bój się użyć mocniejszego odcienia szarości. Wyeliminuj też główne kreski. Wyretuszuj je, bądź popraw miękkim "pędzlem".

Wiązanie bluzki jest za grube, użyj znacznie cieńszej kreski (o połowę mnimum).

Popracuj też nad "wypukłością" i kształtem piersi.

Co do tła, w górnym prawym rogu daj znacznie ciemniejszy odcień szarośi. Uwypukli to zarys postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu dzięki chłopy,że sie interesujecie, ja na wakacjach byłam, więc nie robiłam;)

Ale już jestem!:)

Trescom, denkx za rady, będę kombinować,już przed urlopem jakaś lepsza wersja tego się pojawiła na dysku, niedługo zrzucę:)

nicponim- wiem, że płasko....no cóż, jedziemy więc dalej z tym koxem!;p

A co masz do dłoni? narazie jest to szkic dłoni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności