Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A3 Sportback


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

od niedawna męczę się moim pierwszym poważniejszym modelem w maxie. pomaga mi w tym tutorial audi a3 z 3dpalace. Jestem początkujący i nie umiem za wiele także nie bijcie za mocno :P co do samego modelu: tył przejdzie gruntowny remont bo jest krzywy i takie tam. z przodu też będzie parę poprawek. daję tutaj ten model dlatego że chce wiedzieć czy w dobrym kierunku idę :) ale myślę, że jak na początek to nie jest aż tak źle... dziś połowę dnia męczyłem się z felgą - nie miałem podłączenia do internetu przez jakiś czas więc nie miałem jak znaleźć referek jakiś felg. po paru nie udanych próbach wymyślania wzorów, doszedłem do wniosku, że oryginalne też są ładne (moimi referkami były rendery z suurland.com - w portfolio jest podobne a3). szczerze mówiąc to ta felga zrobiona przeze mnie bardzo mi się podoba... :P tylko mam małe zastrzeżenia co do opony. taki wzór mi się trochę nie widzi, ale mam dość - to chyba 20 opona którą zrobiłem :/ co do tłoczków zacisku hamulca - są, ale zakrywa je ramię felgi. co do samego zacisku to jakiś nie jest piękny, ale też jest bardzo mało widoczny z daleka. czekam na opinie i porady :D (żadnego specjalnego oświetlenia narazie nie dawałem, bo mam słaby komp i by się długo liczyło ;p - tylko koło ma mentala)

 

audilf8.th.jpg

 

siatkiuo9.th.jpg

 

kolomental2as9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dlatego osobiście b.rzadko sięgam po tutki, czasem wole męczyć coś kilka godzin/ dni ale zrobić to dobrze i na swój czy chociaż po części swój sposób.

A co do autka to po 1. szkoda że znów te same audi,

a po 2. jak na razie może być

A tak ogólnie to który już twój model / praca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza :P (napisałem przeciez wyżej) maxa pierwszy raz zobaczyłem na oczy 3 lata temu, ale jakoś nie miałem czasu i ochoty na zabawę nim (zacząłem od książeczki komputer świata - grafika 3d). o wiem że szkoda że to autko - mi też się osobiście specjalnie nie podoba. ale cóż - takie było w tutku, więc wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie, nie chodziło mi o twoją "1 poważniejszą prace " tylko ogólnie, no chyba że to 1 model jakikolwiek robisz w 3dsmaxie, bo jeśli tak to super.

/ Ale nie ważnie bo sie off top robi\

 

PS:Przeczytałem to co napisałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności