Skocz do zawartości

[VFX] Video Copilot - kolejny serwis godny uwagi


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

contactpic.jpg

 

Video Copilot to kolejny serwis poza CMIVFX poświęcony postprodukcji, After Effect'owi oraz wielu innym narzędziom do obróbki plików multimedialnych i tworzenia efektów specjalnych.

 

Na łamach VC Andrew Kramer publikuje szereg video tutoriali (około 40) począwszy od poprawiania zdjęć, poprzez zaawansowane techniki wymiany elementów w scenie, match movie'ngu oraz wielu innych przydatnych technik

 

Ostatnio dodany video tutorial (dół strony !!) - DTNC - Day to Night Conversion.

 

Obowiązkowa pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SYmek - dla mnie gościu jest sympatyczny, a do tego świetnie tłumaczy. Co do Rascala to odczep się od niego.Takie komenty możesz sobie pisać na onecie, a nie tutaj.

 

Co do tutoriali to są świetne :) Od dawna szukałem tutoriali do afer fx, czułem, że z tego programu można dużo więcej wycisnąć i teraz widzę jak dużo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to wycisz sobie głosnik - nikt nie nakazuje Ci słuchać tego co mówi, a tym bardziej wogóle oglądać tych tutków. Twoja sprawa i nie szukaj zwady, pisząc takie bzdury na kolesia który zechciał podzielic sie swoją wiedzą z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać na forum, że jesteś debilem, mam do tego absolutne prawo. Wyrażam tylko swoją opinię, z tymże to forum nie toleruje takich zachowań - obrażania innych. Jeśli ci przeszkadza Rascal, czy też autor tej strony to zachowaj to dla siebie, nie musisz publicznie ich obrażać. Opinia, a obrażanie, czy też brzydki sarkazm to dwie różne rzeczy. Dobra, kończę pisanie w tym temacie, bo nie ma sensu dalej dyskutować o tym.

 

P.S W innych czasach dostałbyś za takie coś bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoją opinię, bo mam do tego prawo, a forum jest między innymi do tego! Możesz się z nią nie zgadzać, ale nie musisz podnosić głosu.

 

 

Twój poprzedni post nie wygląda na wyrażanie opinii a jak naśmiewanie się z nieobecnych, nie mających prawa głosu - co w gruncie rzeczy, z góry ich skreśla. Poczytaj o różnicach pomiędzy monologiem a dialogiem - wtedy jak się pojawią wspomiani chłopcy można dyskutować.

 

"bzdury" zostawiam bez komentarza.

 

Kłania się umiejętność pisania tekstu ze zrozumieniem jego treści ponieważ zaprzeczasz sam sobie - właśnie to skomentowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam zatem:

nikogo nie zamierzałem obrażać. Powiedzenie o kimś zza dalekiej wody, o osobie publicznej ale i anonimowej jednocześnie, że jest narcyzem (bo z trudem kryje męczące samouwielbienie) nie jest może szczytem uprzejmości, ale daleko temu do obraźliwości. Czy gdybym to powiedział o Paris Hilton, byłaby sprawa? "Narcyz" to nie "debil". Sprawdź w słowniku. (Różnica jest taka mianowicie, że jedno jest terminem psychologicznym a drugie obelżywym).

Co do Rascala: sarkazm jest zaraz obok ironii i łatwo je pomylić. Szczególnie jak się ma tak poważny (tu: ironia) stosunek do rzeczywistości jak Wy, Panowie. Także Ci mistrzowie netykiety i harcerze, którzy zaczęli mnie z marszu obrażać. Ja się nie gniewam. Może i sam sobie jestem winien.

 

pozdr.,

sy.

 

I na koniec: Rascal, przepraszam! Naprawdę nie zamierzałem zrobić nikomu przykrości.

 

hindus - nie będę się dalej w to wkręcał. Pisanie ze zrozumieniem. Pojechałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności