Skocz do zawartości

teczka 2D : autor ? Nevermind...- POMOCY !!


Nevermind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Cóż , powiem szczerze ze dosyć mocno czaiłem się z wystawieniem czegoś co nie jest dobre. Niestety , to jedyne co mam. Generalnie , motorem do działania były prace Omena podpatrzone zupełnie przypadkiem gdzieś kiedyś. Na moje usprawiedliwienie , zabawę z rysunkiem zacząłem jakiś tydzień temu , a to jeden z moich pierwszych "projektów". To tyle, proszę o porady. Praca - kartka , ołówek i gumka. Może kiedyś dorobię się tabletu , jestem leworęczny i ni w ząb nie zrobie prostej lini myszką... mówi się trudno. Pozdrawiam wszystkich ,

 

chwała,

Nevermind

 

Na początek jakiś spejsszip - obrazek to fota , wiec wybaczcie za nierównomiernie oświetlenie.

spejsszipoi1.th.jpg

 

Ups , coś się nie udało , jeszcze raz :

 

spejssziphh5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witajcie !

Nabyłem tablet , jestem całkowicie zielony w kwestii rysowania , zaczynam jak każdy z Was. Niestety nie mogę poradzić sobie z pszopowym kolorowaniem moich wynalazków. Maluję zwykłymi pędzlami , ale widać przejścia kolorów , i nie wiem jak ten problem ugryźć. Daje dwa wipy - szkic i jeden pomalowany obrazek, i naprawdę proszę o pomoc.

 

Z góry dzięki,

Nevermind

 

http://img246.imageshack.us/img246/5178/strzyga1wh5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nevermind: szanuj ludzi z wolniejszymi łączami i umieszczaj obrazki które nie zajmują 99% ekranu. proszę także edytować swoje posty a nie pisać jeden pod drugim.

 

jestem całkowicie zielony w kwestii rysowania , zaczynam jak każdy z Was

błąd. większość z dobrych wyjadaczy prawie zawsze miała na początku styczność z kartką i ołówkiem. tablet to tylko dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice ołówkowe traktuje jako trening "przed snem". Tylko jako że to moje początki po prostu mam wątpliwości natury technicznej , nie chce oceny mych prac, bo wiem jakie są. Po prostu lubie machać łapą , ale widać krechy , a u Was nie widać. Rysunki są że tak powiem... gładkie i czyste , a nie nerwowe. Jak to uzyskać ? "Smużenie" ? Mniejsze krycie pędzla i delikatne nakładanie na obiekty czy jeszcze jakieś tajemne myki.

 

Pozdrawiam !

Nevermind

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności