Skocz do zawartości

Instalacja max-a 9 problem, prosze o pomoc


Gość me9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif

na wstepie zaznacze iz szukalem w google i na tym forum, podobnego problemu...

 

Chodzi o instalacje 3Ds max-a 9, mialem wczesniej zainstalowanego max-a 7, ale nie moglem go pewnego dnia odpalic, bo wyskakiwal blad jakiegos pliku... nie bawilem sie w szukanie rozwiazania, tylko usunalem przez PPM 7-ke i probowalem zainstalowac max-a 9...

 

Teraz gdy probuje zainstalowac nowego max-a, to pierwsze co wyskakuje po odpaleniu setup'a to komunikat:

3dnr0.jpg

 

niby wszystko oczywiste z komunikatu, ale w panelu nie ma pozycji 3ds max-a confused.gif

nigdy wczesniej czegos takiego nie mialem, chociaz przyczyna moze jest to, ze wywalilem (jak przewaznie) poprostu program poleceniem z PPM usun, a nie przez dodaj/usun z panelu czy uninstal...

 

wywalilem wszystkie wpisy z rejestru pod nazwa "3ds max" i "Autodesk" ale nie pomoglo dalej "widzi" max-a confused.gif

Dodam iz bez problemu moge zainstalowac spowrotem max-a 7, ale po poprawnym usunieciu, dalej wyskakuje ten sam komunikat, przy probie instalacji 9-tki.

 

jak ktos potrafi pomoc to prosze help me smile.gif

 

pozdr.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chociaz przyczyna moze jest to, ze wywalilem (jak przewaznie) poprostu program poleceniem z PPM usun, a nie przez dodaj/usun z panelu czy uninstal...

 

 

I sam sobie odpowiedziałeś, nigdy nie usuwaj w tej sposób programów, to finkcja do filmów czy obrazków!

 

Jak to naprawić? Poszukaj na dobreprogramy.pl programu do czyszczenia tego Panelu, jest tan napewno (wiem bo tez tak miałem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ze jest jeszcze altruista tu :P

 

tak wiec, dzisiaj przed snem udalo mi sie sciagnac z tej strony co podales, program RegCleaner, znalazl naprawde duzo rzeczy, ktorych juz od dawna "nie ma" :)

znalazlem pozycje Autodesk 3ds max i wzialem odinstaluj, ale nadal wyskakuje ten komunikat :/

jest jednak aplikacja Autodesk backburner, ktorej nie moge sie pozbyc, ani naprawic max-a

47558654qc2.jpg

przeszukalem wszystkie zakladki w programie, w poszukiwaniu max-a i to co bylo odinstalowalem lub usunalem (bo nie wszedzie jest odinstaluj), jedyne co zostalo to ten backburner, ktorego nie moge narazie ruszyc, ale jutro znajde gdzie to siedzi i pokombinuje z killboxem itd.

 

Wafer czy uzywales tego programu co ja ? bo tam na tej stronie programow narzedziowych, z opcja usuwania z panelu jest "troche" :/

 

intryguje mnie fakt, ze max 7 instaluje sie i odpala bez problemow, a max 9 robi sceny :P

 

kurcze formata nie chce mi sie robic :) ta instalacje sterow pozniej mnie dobija jak tylko o tym mysle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności