Skocz do zawartości

Teczka 2D: Drakula


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Stalo sie o_O tez mam teczke =='

 

 

Wypociny z mojego afgansko-murzynskiego apartamentu we wro podciagniete w szopie:

 

r1yo6.jpg

 

r2oi4.jpg

 

r3cx1.jpg

 

i jeszcze to:

 

r4zp9.jpg

 

Pojdzie pod kolor tak jak te wyzej, ale dzisiaj juz nie mam sily. Tak tylko sobie pomalowalem bez wiekszego celu. Ot, zeby zobaczyc czy nadal umiem cos zdzialac na czystej kartce. Wniosek na dzis nasuwa mi sie jeden - tradycyjne media moze nie sa tak latwe i przyjazne jak komputer, ale daja duzo wiecej frajdy!

 

Topik bede staral sie rozbudowywac stylizujac go na brudny warsztat, ktorego brakuje mi w rzeczywistosci ;) Nie wrzucam tu prac zeby sie pochwalic, tylko zeby jakos je gromadzic w jednym miejscu. Nie zmienia to jednak faktu iz uciesza mnie komentarze :)

 

indżoj.

 

 

aha, nie zwazajcie na anatomie, bo rysuje dla zabawy a nie po to zeby miec mega-hiper real rysunek z koscmi i miesniami -_o

Edytowane przez Drakula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O chłopie! co ty ćpasz,ja też to chcę;D:D

A tak na serio- widzę tu dużo talentu i dużo...chaosu, szkoda,że nic nie ma konkretnego finishu,widać,że wizje były realizowane spontanicznie, z w zasadzie zamierzeniem nicnierobienia dalej...

Osobiście bardzo lubię tego typu,dosyć oryginalne pomysły, wiązania ludzkiego ciała,anatomii, z czymś kompletnie nie ludzkim,ale takie prace lepiej i dosadniej,bo przecież chodzi o mocny akcent, wyglądają z rzetelnym cieniowaniem, chwilami mocniej zaznaczonymi konturami itp, wtedy nawet jeśli to jeszcze będzie spontanicznie przelany na kartkę szkic, będzie miał znamiona skończonej pracy:)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopuje. wyklady sa nudne, rysuje bazgroly i wykladowcow z racji ze po zajeciach nie mam czasu na 2d :( pociag chce pomalowac w jakims hi resie. Sugestie by sie przydaly ;]

 

33190601.jpg

 

30569719.jpg

 

84871654.jpg

 

 

btw - skaner mi cos znieksztalca, drzwi pkp sa rowne -_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, niedokonczony jeszcze - pociagne w szopie chyba. Bochomaz w sumie, ale bardziej to traktuje jak luzny pomysl niz wypas-szkic. I tak pewnie zjedziecie, powiecie ze lipa albo wogole sie nie odezwiecie, jednak jako prawdziwy artysta i tak mam to w nosie ;]

 

57777345.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twoja kreska, jest mocna i wyrazista. Pomysł też niczego sobie (szczególnie te macki), choć nie chciałabym mieć czegoś takiego w ogródku... Czy to jest samobieżne? ;P

W kilku miejscach te gałęzio-ręce wyrastają trochę nienaturalnie i mało wiarygodnie, warto byłoby w tym miejscu bardziej naśladować prawdziwe drzewo.

 

Chętnie bym zobaczyła to w kolorze. No, pociągnij jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalam tę nową pracę za fajno kreche, jeno:

przestrzen moglbys jeszce uwypuklic oslabiajac dzialanie czesci linii zwlaszcza w miejscach w ktorych wychodza z pnia

to jedno, a drugie to przycisniecie mocniej w ktoryms obszarze pracy, coby stworzyc fokal pointa , dałbym czarna dziure w dziupli i mocniejsze wyrysowanie galezi wokół

 

a trzecie ze niepotrzebnie kamyki obrysowujesz jednakowym konturem - odpusc kawalek linii np po oswietlonej stronie , daj grubsza kreche w miejscu posadowienia w ziemi... tak to widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwale sie - kupilem intuosa4 M. O dziwo dostalem doń myszke - rownie lipna jak w moim starym graphire3. Wiem, ze moznaby to podciagnac jeszcze ale nei mam czasu. Ot na rozgrzewke:

 

babeczkai42copy.jpg

 

 

a teraz do roboty =='

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasne kolorki! Tylko imo ta kupa cienkich galazek na samej gorze robi troche balaganu. Gratuluje nowego sprzeciora, sam sie intensywnie zastanawiam nad zmiana swojego graphire 4 A6 na tego samego intuosa, nie wiem tylko czy jest sens na tym etapie. Duza roznice odczules po przesiadce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze mialem problem ze swobodniej rysuje mi sie na kartce niz na graphire. Zmiany jako takiej wielkiej nie czuje, ale nie ma juz roznicy miedzy kartka a komputerem. Wiec chyba warto bylo. Ciezko to okreslic, ale rysowanie na kompie znowu jest dla mnie przyjemnoscia przy ktorej moge spedzac dlugie godziny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj naprawdę jest nieźle! kolor, krzaczki dają radę, pani miejscami nie przekonuje (kończyny górne fajnie przerysowane, ale jest trochę płasko tu i tam), no i rzeczywiście zasłużyło żeby to podciągnąć jeszcze ;]

jeśli chodzi o tablet, to mecząc się od początków świata na A6 dochodzę do wniosków że rozmiar jednak ma znaczenie... swoboda w machaniu jak na kartce zaczyna się pewnie gdzieś przy A4...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności