Skocz do zawartości

trzy monitory i gry...


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

radeon x700, win XP i trzy monitory;

 

 

Chcialbym podlaczyc trzy monitory tak, aby dalo sie na nich pograc w COD2, ut2004, jakies nfs'y moze.

 

pytanie brzmi:

 

 

- czy da sie podlaczyc trzy monitory do karty dzie mam tylko dwa wyjscia (DVI i VGA)?

 

 

kto pomoze ten dostanie repuitacje ;]

 

 

EDIT: pytanie dotyczy juz tylko trzech monitorow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

przy 2 monitorach zapewne masz włączoną opcję wyświetlania w trybie "dual view" gdzie jeden to monitor główny a drugi jest pomocniczy, aplikacje pełnoekranowe są wyświetlane w tym pierwszym bo dla niego jest przydzielony tryb fullscreen.

 

O ile gra to obsłuży to możesz przełączyć je w tryb "Dual span" ale nie wiem jak to jest w radeonach. (powinieneś mieć takie tryby do wyboru z poziomu commandpanel karty graficznej.

 

Chociaż z ciekawostek to gra Supreme commander nawet w trybie Dual view wykrywa sama 2 monitory i można na każdym ustawić widok taki jak się chce.

 

co do podłączenia 3 monitorów to wątpie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię dobrze rozumiem, bez drugiej karty graficznej nic nie zdziałasz.

A jeśli chodzi o gry - niektóre posiadają funkcję wyboru monitorów, ale nie słyszałem o grze, która obsługiwała by kilka na raz (problem natury przeliczeniowej: 2 monitory to 2x większe przeciążenie dla procesora i k. graficznej)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 3 monitorów potrzeba takiego ustrojstwa:

http://www.matrox.com/graphics/en/gxm/products/th2go/

forum o graniu na panoramach/wielu monitorach

http://www.widescreengamingforum.com/wiki/index.php/Main_Page

w tym watku jest link do filmikow z grania na 3 monitorach

http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?t=9079

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, to lipa :(

 

 

Zakladam ze dwoch kart z jednym PCI nie podlacze, nie? :P

 

 

A moze da si ejakos komputery polaczyc? mam trzy wiec moze cos kabelkiem da sie zdzialac?

 

 

COD2 odpalilem na dwoch monitorach - jest naprawde fajnie, ale plastik na srodku przeszkadza troszku :(

 

 

 

 

 

EDIT: chce trzeci :P

 

p8140023ts9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz Illy, ale widzac ze odpowiedziales w tym topiku wiedzialem ze napiszesz cos, bez czego obyc sie nie moge =='

 

 

zamiast kupowac niewyrazny projektor wole juz zabulic za podzialke ktora wrzucil empeck. Wyjdzie taniej i faktycznie bede mial panorame, a nie rozmazane powiekszenie windowsa :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz Illy, ale widzac ze odpowiedziales w tym topiku wiedzialem ze napiszesz cos, bez czego obyc sie nie moge =='

 

 

zamiast kupowac niewyrazny projektor wole juz zabulic za podzialke ktora wrzucil empeck. Wyjdzie taniej i faktycznie bede mial panorame, a nie rozmazane powiekszenie windowsa :*

profesjonalnie uzywamy projektorow i plazm, i akurat tutaj powiem jedno. latwiej dopasowac rozdzielczosc do projektora niz do plazmy albo lcd zeby bylo super ostro, pozatym nigdy nie mialem problemu z "rozmazanym" projektorem, wiec jesli juz testowales, to cos marki Medion, czy inne badziewie :)

 

Do tego w projektorach DualHead2Go daje ci mozliwosc gradientu na krawedziach dzieki czemu nie bedziesz mial "kawalka plastiku" nigdzie (chyba ze na scianie cos powiesisz). Dual Head 2go potrafi nalozyc na siebie kawalek z dwoch obrazow czyli masz seamlees.

Zrobisz to na monitorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw je na zakładkę :P alobo jeszcze lepiej dokup 3 i nie będziesz miał podziału po środku...

 

 

mam trzeci, Szerloku - chodzi o to ze nie wiem jak go podlaczyc ;]

 

 

 

 

 

Illy, powiedz mi, ile kostzuje taki full wypas projektor co to bedzie ostroscia dorownywal monitorowi LCD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy, powiedz mi, ile kostzuje taki full wypas projektor co to bedzie ostroscia dorownywal monitorowi LCD?

cene lampy, na allegro znajdziesz uzywane byle co

 

czepiasz sie o ten projektor a ja ci podalem jedyne rozwiazanie zeby nie bylo "plastiku" w polu widzenia, oczywiscie z ironia

 

mozesz sobie dokupic 5 monitorow i byc jak wisniewski ze swoim symulatorem (nie patrzac na to ze tam osobne ekrany nie przeszkadzaja) ale plastiku nie pominiesz ;]

 

Klicek: nowka marne 3k normalna cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności